Žolinių alternatyvų prilosecui

Saldymedis

“Prilosec” arba omeprazolas yra vaistas nuo recepto ir recepto, vartojamas rėmuo ir gastroezofaginio refliukso liga (GERD). Vartojant kartu su antibiotikais, Prilosec sumažina skrandžio rūgšties ir H. pylori bakterijų kiekį, kad būtų išvengta GERD ir rėmens pažaidų. Žmonės, kuriems pasireiškia “Prilosec” šalutinis poveikis arba kurie nori gydyti GERD, gali apsvarstyti augalų ir homeopatinių vaistų nuo tos pačios rūgšties ir bakterijų mažinimo efektus.

Pipirmėtės tabletės

Saldymedžio šaknys sušvelnina virškinimo sistemoje esančią žalą iš skrandžio rūgšties, kuri gali sukelti skrandžio opos, rėmuo ir refliukso simptomai. Švieži, džiovinti miltelių saldymedžio šaknis yra glicirizinas, kuris sukelia aukštą kraujo spaudimą ir vaistų sąveiką. Standartiniai 250 mg-500 mg papildai be glicirizino, vadinamo DGL arba degliccirizuotos saldymedis, suteikia tokį patį skrandžio protezinį poveikį, kai jis vartojamas tris kartus per dieną per 1-2 valandas valgio metu. Pasak Nacionalinio papildomos ir alternatyvios medicinos centro, nuo 2010 m. Gegužės mėn. Negalima gauti ilgiau nei šešių savaičių skirtų saldymedžių saugos duomenų, todėl saldymedžio vartotojai turėtų kreiptis į sveikatos priežiūros specialistą ilgiau trunkančioms skrandžio problemoms.

Angelica

Mėtų šeimos lapai kramtyti arba įmirkyti į visame pasaulyje esančias arbatas, siekiant sušvelninti virškinimą po valgio ir ilgalaikius virškinimo sutrikimus. Lapų aliejai, ypač pipirmėtės lapai, turi šias sveikas savybes. Tačiau pipirmėtis taip pat sukelia rėmuo, kai tiesiogiai praryja, todėl standartinės 0,2 mg pipirmėtės tabletės geriausiai skirtos diskomforto skrandžio opa. Šie enteriniai dengimo produktai užkerta kelią pipirmėtės išsiskyrimui, kol tabletė bus per skrandį.

Pulsatilla

Pasak “MotherNature.com”, su morkomis susiję augalai, tokie kaip angelika, gali gydyti rėmuo suaugusiesiems ir kūdikiams. Angelica aliejus padeda išvalyti virškinamąją sistemą ir pašalinti perteklinę dują, tačiau tinklalapyje galima teigti, kad derliai iš šviežių sulčių angeliko, morkų, pastarnoko ir susijusių augalų yra veiksmingi. Bet kokia angeliko rūšis padidina saulės jautrumą, ypač žmonėms su šviesia oda.

Homeopatinis vaistas naudoja nedidelius augalų ir eterinių aliejų kiekius, kurie imituoja ligos simptomus, siekiant pagerinti organizmo reakciją į ligą. Preparatus pasirenka homeopatiniai gydytojai būtent atskiriems pacientams, todėl jų negalima vartoti nesikreipiant į homeopatą. Pulsatilla yra vienas iš homeopatinio preparato, vartojamo mažinti skrandžio rūgšties refliuksą, dujas ir rėmuo, kurį sukelia riebūs maisto produktai, pavyzdys. Tačiau pulsatilla taip pat gali sukelti vėmimą virškinimo metu.