Žolės, ištirpsiančios tulžies akmenis

Žarnų akmenys yra kietų medžiagų gabalai, kurie susidaro arba iš tulžies pūslės, kuri yra maža kriaušės formos raumenų kapsulė, esanti žemiau jūsų kepenų dešinėje viršutinėje pilvo dalyje arba tulžies latakuose. Dėl to jie blokuoja tulžies srautą į žarnyną. Tulžis yra svarbus riebalų ir kai kurių riebaluose tirpių vitaminų, tokių kaip vitaminas D, absorbcijai. Daugelis žolių gali būti naudingos tulžies akmenų ištirpinimui, bet nenaudokite žolių savo, visada kreipkitės į gydytoją prieš pradėdami svarstyti Juos

Nustatyta, kad biologiškai aktyvūs junginiai pieno ramentuose išskiria esamus tulžies akmenys ir trukdo jų formavimui. Silymarinas, pagrindinis vaistinis ingredientas pieno ramentui, pagerina tulžies likvidumą, kuris yra svarbus būdas sumažinti tulžies akmenų susidarymą.

Žalioji arbata yra viena iš geriausių šalutinių priemonių, tokių kaip tulžies pūslės skausmas ir tulžies akmenys. Jis yra daug polifenolių ir kofeino, kuris gali pagerinti tulžies srautą ir mažina jo cholesterolio koncentraciją, taigi pašalina arba sumažina tulžies akmenligė. Tačiau reikia daugiau tyrimų, norint patvirtinti šios žolės veiksmingumą.

Artišokai yra senovinė žolė, plačiai naudojama šiuolaikinėje Europos medicinoje, daugiausia kaip diuretikas, skatinančio tulžies srautą ir pagerinančių tokias sąlygas kaip tulžies pūslės skausmas ir tulžies akmenys. Tai gali būti antioksidaciniai junginiai artišokų lapuose, kurie, kaip manoma, gamina daugumą jo vaistinių savybių.

Apžvalga

Pieno barzdas

Žalioji arbata

Arbatmedžio gobtuvėlis