Žolelių alternatyvos prednizonui

Astma

Prednizonas yra galingas priešuždegiminių vaistų, skirtų įvairių ligų gydymui pacientams, kurių organizmas negamina kortikosteroidais, kurių jiems reikia norint sėkmingai kovoti su šiomis ligomis. Tokios ligos yra astma, vilkligė, išsėtinė sklerozė, sunkios alerginės reakcijos ir kiti blogai. Kai kuriems pacientams neprivalomas šalutinis poveikis, kurį sukelia prednizonas, jį pašalina kaip perspektyvų gydymo būdą. Laimei, kai kurie vaistažolių preparatai turi panašių vaistinių savybių ir nedaug šalutinių poveikių. Tačiau negalima vartoti vaistažolių, prieš tai nesikalbant su gydytoju.

Maisto alergija

Pripažindama, kad daugelio pacientų, ypač vaikų, Niujorko Sinajaus kalno medicinos mokyklos Pediatrijos klinikos Xiu-Min Li, MD, nežinojo, kad šalutinis poveikis, kurį sukelia prednizonas ir kiti kortikosteroidai, yra nepageidautinas, atsižvelgiant į galimus alternatyvius Kinijos žolinius vaistus . Jo išvados, paskelbtos 2007 m. Liepos mėn. Alergijos ir klinikinės imunologijos žurnalo numeryje, padarė išvadą, kad vienas tradicinis kinų gydymas ypač gerai veikia astmą. Jis atidžiai ištyrė tyrimus, kuriuose buvo lyginamas Kinijos žolelių junginio, pavadinto ASHMI, veiksmingumas, Arba anti-astmos vaistažolių medicininė intervencija su prednizone gydant astmą. ASHMI sudaro gang-cao arba radix glycyrrhizae, ku-shen, arba radix sophorae flavescentis, ling-zhi arba ganoderma. Šie tyrimai parodė, kad Kinijos žolelių junginys “gali pasiūlyti naudą, panašią į standartinį gydymą kortikosteroidais be nepageidaujamo šalutinio poveikio”. Šalutinis poveikis gali būti svorio padidėjimas ir antinksčių funkcijos slopinimas. Prieš kreipdamiesi į gydytoją, nevartokite ASHMI arba bet kokios vaistažolių preparatų.

Lupusas

Alergija žemės riešutams ir kitiems maisto produktams tapo rimta problema tarp amerikiečių mokyklinio amžiaus vaikų, nors suaugusiesiems taip pat gali turėti įtakos. Tokios alerginės reakcijos gali sukelti gyvybei pavojingą kvėpavimo takų uždegimą, kuris dažnai gydomas prednizonu. Niujorko Sinajaus kalno medicinos mokykloje atlikto tyrimo metu mokslininkai ištyrė dviejų žolelių Kinijos formulės veiksmingumą blokuojant anafilaksiją. Junginys, žymimas FAHF-2 arba maisto alergijos vaistažolių formulė, paprastai yra zhi fu zi arba radix lateralis aconiti carmichaeli praeparata ir xi xin arba herba asari. Tyrime zhi fu zi ir xi xin buvo pašalinti iš FAHF-2. Tyrimo rezultatai, paskelbti 2005 m. Sausio mėn. Alergijos ir klinikinės imunologijos leidinyje, parodė, kad FAHF-2 visiškai užblokavo anafilaksiją pelėms, kurios buvo alerginės žemės riešutams, ir tęsė gyvūnų atsparumą alerginei reakcijai penkis savaites po to Terapija. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami vartoti FAHF-2 ar kitokių vaistažolių preparatų.

“The Best Alternative Medicine” autorius Kenneth R. Pelletier, MD, medicinos profesorius Arizonos universitete, praneša apie bandymus pagerinti vilkligės gydymą, didinant prednizoną, naudojant Kinijos vaistažolių formulę. Pelletier nurodo, kad savaime steroidinė terapija nuo vilkligės gydymo pasiekia “apskritai menką kontrolę”. Tačiau, kai vilkligės pacientai buvo gydomi tiek geriamuoju prednizonu, tiek vaistažolių nuoviru ar rehmannijos ekstrakto, holen, moutan, astragalo, kondopensijos, saldymedžio, tang kuei ir milletijos, 92,6 proc. Pacientų pranešė apie reikšmingą simptominį atsipalaidavimą. Tai buvo palyginti su 55,6 proc. Dažniu tarp tų, kurie buvo gydomi tik prednizonu. Vėlgi, nepamirškite pasikonsultuoti su gydytoju prieš pradėdami vartoti kortikosteroidų arba vaistažolių alternatyvą.