Žolelių alternatyvos metforminui

Fenugreek

Metforminas, receptinis vaistas, plačiai naudojamas 2 tipo diabeto gydymui, padeda kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje ir taip pat padidina kūno reakciją į insuliną. Nors dėl metformino šalutinių poveikių kai kuriems pacientams vaistų vartojimas gali būti nepageidaujamas, galima rasti alternatyvų, įskaitant vaistažoles. Tačiau prieš pradėdami pasikonsultuoti su gydytoju, nedvejodami kreipkitės į gydymo nuo diabeto ar kitų ligų savikontrolę.

Eugenija Jambolana

Ajurvedos medicinos gydytojai, kilę iš Indijos subkontinento, jau keletą amžių naudojo šakniastiebį, kad gydytų daugelį negalavimų. Pastaraisiais metais medicinos mokslininkai bandė nustatyti, kiek veiksminga žolė kontroliuoja 1 tipo ir 2 tipo cukrinio diabeto simptomus, teigia Maggie Greenwood-Robinson’as, autorius && ldquo; “Kontroliuojamasis diabetas šešiais paprastais žingsniais”. && rdquo; Indijos tyrime pacientams, sergantiems 1 tipo cukriniu diabetu, kasdien buvo skiriamos 100 g neapdorotų laužytų ožkų sėklų miltelių, kurie buvo padalyti į dvi lygias porcijas ir įtraukti į pacientus. Kita tyrimo grupės 1 tipo cukriniu diabetu serija taip pat vartojo panašią mitybą, į kurią neįtrauktas fenugreeko priedas. Pasibaigus 10 dienų trukmės tyrimui, pacientai iš fenugreek grupės smarkiai sumažino gliukozės kiekį neryškiu gliukozės kiekiu ir padidino gliukozės toleranciją, praneša “Greenwood-Robinson”, kad Izraelio tyrinėtojai ištyrė gydymo 2 tipo cukriniu diabetu veiksmingumą. Jie nustatė, kad kasdienis 15 g miltelių smiltainio lapų sėklos papildas žymiai sumažino gliukozės koncentraciją kraujyje po valgio, leidžiant daryti išvadą, kad lupos drebulys tikrą potencialą gali sukelti gydant 2 tipo cukrinį diabetą. Don && rsquo; Medicinos specialistas.

Gymnema Sylvestre

Siekdami rasti papildomų ir alternatyvių gydymo būdų, skirtų kovoti su diabeto masto didėjimu pasaulyje, Indijos mokslininkai “Kasturba” medicinos koledže Mangalore tyrė antidiabetinį eugenia jambolana poveikį. Žolė plačiai naudojama indėnų liaudies medicinoje kaip diabeto gydymo priemonė. Tyrėjai atliko tyrimą su gyvūnais, kuriame 15 dienų laikotarpiu jie cukriniu diabetu maitinosi žiurkėms su įvairiais kiekiais miltelių eugenijos jambolana sėklų. Tyrimo pabaigoje visi bandomieji gyvūnai parodė gliukozės kiekio kraujyje sumažėjimą, nors buvo nustatyta, kad optimali dozė yra 500 mg miltelių sėklų vienam bandomosios medžiagos kūno svoriui. Tyrimo rezultatai buvo paskelbti 2005 m. Brazilijos medicinos ir biologinių tyrimų žurnalo numeryje. Pasitarkite su savo gydytoju prieš bandydami tai ar bet kokią kitą vaistažolių preparatą.

Kitas daug žadantis vaistažolių preparatas diabetui yra gimnasma sylvestre, kuri padarė teigiamų rezultatų tiek gyvūnų, tiek žmonių tyrimuose. Žolė neturi pastebimo poveikio gyvūnams, iš kurių kasa buvo pašalinta. Ši išvada, pasak Michael T. Murray ir Michael Lyons, rodo, kad žolė, pvz., Metforminas, “pagerina insulino gamybą ar aktyvumą”. “Murray ir Lyon” autoriai “Kaip išvengti ir gydyti cukriniu diabetu su natūralia medicina” , && rdquo; taip pat cituoja žmogaus tyrimą, kuriame pacientams, sergantiems 1 tipo cukriniu diabetu, buvo skiriama gimdos ekstrakto dozė po 200 mg du kartus per parą. Pasibaigus tyrimui, pacientai turėjo mažesnį insulino poreikį, taip pat pagerino cukraus kiekį kraujyje nevalgius ir geresnį cukraus kiekį kraujyje. Nenaudokite šios ar bet kurios žolelinės priemonės be konsultacijos su medicinos specialistu.