Ženšenio karališkojo želyno nauda

Tvarkyti kraujo cukrų

Ženšenio karališkasis želė sujungia vaistinių savybių Panax ženšenį, taip pat žinomą kaip kinų ar azijietiškas ženšenis, ir karališkąjį želė, maistinių medžiagų turtingą maisto šaltinį karalienės naminių bičių. “Tradicinės kinų medicinos specialistai mano, kad ženšenis yra” žolelių karalius “, kaip sakoma” Tao “vaistažolių svetainėje, o jo derinys su karališkuoju želė tapo vienu populiariausių žolių tonikas visoje Azijoje. Prieš pradėdami vartoti ženšenio želė, pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu.

Kovoja su nuovargiu

Nacionalinis papildomos ir alternatyvios medicinos centras praneša, kad ženšenio tyrimai, kurie sudaro pusę šio vaistažolių tonikas, rodo, kad žolė pažadėjo valdyti cukraus kiekį kraujyje. Siekdama galutinai patvirtinti ženšenio cukrinio diabeto kontrolės potencialą, NCCAM atliko tyrimus dėl vaistažolių veiksmingumo gydant atsparumą insulinui. Boyd E. Metzger, “American Medical Association Guide to Living With Diabetes” autorius, atkreipia dėmesį į tai, kad tradicinės kinų medicinos specialistai šimtmečius gydo ženšeniu diabetu ir rekomenduoja atlikti ilgesnės trukmės tyrimus, siekiant nustatyti, kaip žolė gali būti geresnė. Kontroliuojamas gliukozės kiekis kraujyje.

Infekcijos kova savybes

Tiek ženšenis, tiek karališkasis želė yra plačiai naudojami kovojant su nuovargiu ir budrumu. Kinų žolelininkai vertina ženšenį už jo normalizuojančias ir atkuriamąsias galias, kaip teigia “Gale Maleskey”, “Nature’s Medicines”, bendradarbiaudama su “Prevention Health Books” redaktoriais. Tai reiškia, kad žolė yra naudinga gydant lėtinio nuovargio sindromą ir su fibromialgija ir depresija susijusius nuovargio simptomus. “Karališkasis želė” – stora, pieno medžiaga, kurią išskiria jaunos slaugytojos medaus bitynos, skirtos pašarinti bičių kolonijų lerves, ypač karalienės lervas, Yra turtingas maistinių medžiagų šaltinis, taip pat acetycholinas, neurotransmiteris, kuris atlieka svarbų vaidmenį pažinimo funkcijoje. Erica F. Verrillo ir Lauren M. Gellman, “Chroniško nuovargio sindromo: gydymo vadovas” autoriai, teigia, kad daugelis pacientų, sergančių lėtiniu nuovargiu ir imuninės sistemos disfunkcijos sindromu, po karališkojo želė padarė didelį energijos ir ištvermės lygį.

Pasak Donaldo Goldbergo, Arnoldo Gitomero ir Robert Abel’o, “geriausių jūsų sveikatai skirtų maisto papildų” autorių, karališkasis želė šioje plačiai naudojamoje vaistažolių tonikoje turi tam tikrų stiprių antibakterinių savybių. Be to, karamelinis želė ir ženšenis parodė imuninę sistemą stimuliuojančias savybes. Kartu su šiomis savybėmis šis derinys yra naudingas ginklas kovai su infekcija. Iš Linda Page “Linda Page’s Healthy Healing” autoriaus Linda Page rašo, kad ženšenis ir karališkasis želė “turi sinergetinę veiklą kartu”, kuriant Geras produkto pavyzdys, kuriame visa yra didesnė už jo dalių sumą. Jei esate ankstyvose bakterinės infekcijos stadijose, Billas Schoenbartas, “Pocket Guide to Chinese Patent Medicines” autorius, teigia, kad įprasta ženšenio karališkojo želė, žinoma kinų kalba kaip “renshen fengwang jiang”, yra viena iš Du 10 ml buteliukai kasdien.