Žaidimai, skirti pasitikėti savimi

Apžvalga

Pasak “Kids Health”, pasitikėjimas savimi yra būtina vaiko dalis. Vaikai išgyvena daug naujų dalykų, kai jie auga, o turintys stiprų savigarbos jausmą leis vaikams sėkmingai važiuoti augimo metais. Žaidimai, kurie nesiremia konkurencija, gali padėti pasitikėti savimi, parodydami vaikus, kad jie gali išmokti naujų dalykų ir atlikti naujas užduotis.

Perkelkite į muziką

“Muzikinis judėjimas” – tai žaidimas, leidžiantis vaikams išreikšti save klausydamas muzikos, aiškina Rae Pica ir Marija Duru, “Didžiųjų žaidimų mažiems vaikams” kūrėjai: daugiau kaip 100 žaidimų, skirtų sukurti pasitikėjimo savimi, problemų sprendimo įgūdžius ir bendradarbiavimą. ” Žaidime reikalingas didelis žaidimų plotas ir įvairi muzikos instrumentai. Pradėkite priskirti judesį kiekvienam muzikos instrumentui. “Pica” ir “Duru” siūlo judesius, pvz., Stumpingi būgnams ar būgnui būnant purtant. Pradėkite žaisti įvairias priemones ir paskatinkite vaikus judėti pagal nurodymus. Šis žaidimas moko saviraiškos ir sustiprina pasitikėjimą, leidžiant vaikams pereiti prie instrumentų taip, kaip jiems labiausiai patinka, kad jie galėtų sužinoti, kaip jie gali.

Mušti laikrodį

Darbas komandoje atliekant užduotį yra svarbus būdas ugdyti pasitikėjimą savimi, nes jis moko vaikus, kad jie yra vertingi ir gali prisidėti prie įgūdžių grupės nustatymuose, sako Bernie Badegruber, “101 vaikų gyvenimo įgūdžių žaidimų” autorius. : Mokymasis, auga, išgyvena: amžius 6-12. ” Norėdami žaisti šį žaidimą, jums reikės kėdutės kiekvienam vaikui ir chronometrui. Kėdės dedamos į ratą ir kiekvienas vaikas sėdi. Jūs šmeižiuojate formavimąsi, pavyzdžiui, kino teatrą, o vaikai turi dirbti kartu, kad perkelti savo kėdes į tą formavimą. Vaikams neleidžiama daryti triukšmo, kol jie pasiekia savo tikslą. Baigiantis formavimui, laikas užregistruojamas ir įsibėgėja nauja formacija, kad pamatytume, ar vaikai gali įveikti savo laiką. Badegruber siūlo kitas galimybes kaip restoranai, autobusai, traukiniai, cirkai ir biurai. Šis žaidimas sukuria pasitikėjimą savimi, mokydamas vaikus, kaip dirbti kartu ir leisti kiekvienam vaikui žinoti, kad jo pastangos yra svarbios ir vertingos.

Įeikite į grupes

“Badegruber” teigia, kad naujos patirties, tokios kaip naujasis mokinys mokykloje, gali sukelti baimę, o žaidimai gali padėti palengvinti šias baimes ir suteikti vaikams pasitikėjimą, būtiną tapti naujos grupės dalimi. Grupinis žaidimas dirba tam, kad suteiktų galimybę vaikui, kuris yra naujas grupės narys, pastebėti dalykus apie savo naujus bendraamžius. Visi žaidėjai, išskyrus naujoką, uždaro akis ir stovi grupėje. Naujokas švelniai nukreipia kiekvieną žaidėją į kambario dalį, atsižvelgdamas į bendrą charakteristiką, pvz., Plaukų spalvą. Kai visi vaikai yra įtraukiami į grupę, jie atidaro savo akis ir bando nustatyti, kaip jos sugrupuotos. Žaidimas sukuria pasitikėjimą savimi, skatindamas naują studentą prisijungti prie grupės ir bendrauti su bendraamžiais, kad būtų sukurti santykiai ir tapti naujos grupės dalimi.