Veido antakių pratimai

Viršutinis akių ir kirpimo liftas

Naudodamiesi savo veido raumenimis, galite sustiprinti veido raumenis, taip pat skatinti kraujo apytaką. Pasak “CynthiaRowland.com” odos priežiūros specialistų, sąnarių užduotys gali būti naudingos ir jaunatviškumui. Veido veido raumenys aplink akis ir antakių sritis yra visiškai natūralus būdas suteikti savo veidą liftu, nenaudojant operacijos. Pasak “BellsPalsy” svetainės, be to, ji gali padėti tiems, kurie kenčia nuo veido raumenų būklių, pavyzdžiui, Bell’s Palsy, kad galėtų atkurti šių raumenų kontrolę.

Brow pakelia

Šis pratimas naudoja atsparumą, kad padėtų sustiprinti raumenis aplink antakių plotą. Pradėkite nuo trijų vidurinių pirštų iš kiekvienos rankos tiesiai po kiekvienu antakiu. Tada naudokite tuos pirštus, kad stumtumėte antakius į viršų ir į išorę, laikykite šią poziciją ir atidarykite akis. Sutraukti savo antakius žemyn, tuo pačiu užtikrinant pasipriešinimą rankomis. Prieš atsipalaidavę antakius kiekvieną kartą pakartokite penkis kartus. Po kiekvieno pasikartojimo atsipalaiduokite savo veidą ir rankas, kai naudojate keletą gilių, išvalančių kvėpavimų, kad padėtumėte skatinti kraujo apytaką į veidą. Pasak odos priežiūros specialisto Cynthia Rowland, jūs pamatysite stipresnę, jaunesnę išvaizdą išilgai antakių ir viršutinių akių sričių maždaug per savaitę.

Uždaras akių liftas

Paprastas antakių priauginimo pratimas gali padėti įtvirtinti kaktą, taip pat skatinti kraujo tekėjimą į veidą. Pradėkite šį užsiėmimą, plačiai atidarydami akis ir raukšles į kaktą. Kitas – perėjimas į neryškią veido išraišką. Laikykitės kiekvienos išraiškos akimirkos prieš pereidami į kitą. Padarykite šį judėjimą 15-20 kartų per seansą ir iki trijų kartų per dieną, kad gautumėte geriausius rezultatus.

Ohio valstijos universiteto medicinos centras rekomenduoja šį pratimą panaudoti raumenims aplink akis ir pirštus. Pradėkite nuo pirmojo uždarymo, kiek įmanoma, ir laikykite šią poziciją vieną sekundę. Kitas, pakelkite savo antakius kaip galima aukštesnę, kad jūsų akys būtų uždarytos. Prieš pereidami prie kito, palaikykite kiekvieną pasikartojimą kelias sekundes. Iš viso 10-15 kartų per seansą yra idealus. Šis pratimas gali būti atliekamas iki trijų kartų per dieną.