Vaistažolių arbatos, padedančios su dujų ir išsiplėtimu

Pipirinė arbata

Šiame riebiųjų maisto produktų amžiuje dažnai skundžiasi gaivieji gėrimai ir didelės druskos, dujos ir pilvo pūdymas. Dujos sukelia oro burbuliukai, susidarantys žarnyne dėl maisto netoleravimo, oro nutekėjimo ar kitų veiksnių, o pilvo pūtimas paprastai būna dėl vandens sulaikymo, vidurių užkietėjimo ar hormoninių veiksnių. Galimos įvairios vaistažolių arbatos, padedančios išsilaisvinti dujomis ir pilvo pūtimu, daugelis iš jų gali būti įsigyti mažesnėse kaip 10 USD parduotuvėse.

Citrinų balzamas arbata

Peppermint, žinomas pagal mokslinį pavadinimą Mentha piperita, yra žolelių iš mėtų šeimos, kuri vertinama tiek dėl savo aromato, tiek dėl gydomųjų savybių. Pipirmėtės augalo stiebai ir lapai turi mentolą, junginį, kuris yra atsakingas už jo gydomųjų savybių ir būdingą kvapą. Pipirų arbata turi raminantį analgezinį poveikį, todėl jis yra neįkainojamas valgant skundų, tokių kaip dujos ir pilvo pūtimas, gydymui. Pasak Merilendo medicinos centro, pipirmėlis atpalaiduoja virškinamojo trakto įtemptus raumenis, leidžiančius greitai ir lengvai išsklaidyti dujas. Norėdami pagyvinti pipirmėtę, tiesiog įpilkite 1 šaukštelis. Džiovintos pipirmėtės lapus į vieną puodelį verdančio vandens 5-10 minučių, štamas ir gerti. Žmonėms, sergantiems gastroezofaginio refliukso (GERD), reikėtų vengti pipirmėtės arbatos, nes ji gali atsipalaiduoti stemplės sfinkterį ir leisti skrandžio rūgščiai lengvai patekti į stemplę.

Pankolių sėklų arbata

Kitas mėtos šeimos narys, citrininis balzamas (Melissa officinalis) nuo viduramžių buvo naudojamas kaip vaistas nuo nemigos, nerimo, virškinimo diskomforto ir menkų apetito. Jame yra lakiųjų alyvų, vadinamų terpeneis, kurie suteikia augalui savo gydomųjų savybių. Eugenolis – pagrindinis aktyvus junginys citrinų balzamuose – yra didelis jo gebėjimas numalšinti skausmą ir palengvinti raumenų spazmus virškinimo trakte, dėl to sukuria mažiau palankią aplinką dujoms. Už atpalaiduojančią arbatą įpilkite 1-1,5 šaukštelio . Citrininis balzamas palieka į vieną puodelį karšto vandens, kietas 10 minučių ir gerti. Citrininiai balzamai gali sukelti nepageidaujamą mieguistumą, kuris gali pablogėti alkoholiu. Nenaudokite alkoholinių gėrimų ir kitų depresantų, kai naudojate citrinų balzamą arbatą, nes bendras poveikis gali sukelti pavojingą sedaciją.

Kiaulpienių šaknų arbata

Pankolių sėklos yra iš pankolio augalo (Foeniculum vulgare). Pankolių sėklos yra carminative, skatina virškinimą, užkertant kelią dujų susidarymui ir palaikant dujų perdavimą. Sumaišytas su natrio bikarbonato, aniza sėklos ir krapų, pankolio sėklos yra viena iš tradicinių ingredientų, esančių skardiniame vandenyje, natūralus vaistas, vartojamas kūdikiams ir vidurių pūtimas kūdikiams gydyti. Norėdami pagaminti arbatą iš pankolio sėklų, užpilkite viena puodeliu verdančio vandens per 1 Šaukštai Susmulkintų arba mėlynių pankolių sėklų, štamų ir gėrimų. Pagal narkotikų informacijos internetu žmonės, sergantiems epilepsija, turėtų vengti pankolio, kadangi tai gali padidinti konfiskavimo riziką. Retais atvejais gali pasireikšti alerginė reakcija ir reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pagaminta iš paprastųjų piktžolių šaknų, kiaulpienių arbata yra efektyvi vaistų nuo virškinimo ir kitų virškinimo simptomų išraiška. Jis gali būti naudojamas kaip sveikas kafino pakaitalas dėl jo turtingo, žemiško skonio ir buvo naudojamas medicinoje, siekiant sušvelninti dujas, pilvo pūtimas ir kitus virškinimo skundus. Pagal Merilendo medicinos centro universitetą kiaulpienė veikia kaip diuretikas, padidėja šlapinimasis Ir mažėja vandens susikaupimas dėl hormoninių svyravimų ir kitų veiksnių. Jis taip pat naudingas gydant simptomus, atsirandančius dėl prasto virškinimo, ir jame yra kalio, mineralo, kurio dažnai trūksta diuretiką vartojančių žmonių. Tai yra turtingas daugelio maistinių medžiagų šaltinis, įskaitant vitaminus A, B-kompleksą, C ir D, taip pat mineralus, tokius kaip magnis, kalcis ir geležis.