Vaistažolės, skirtos mažai lyties moterims

Damianos lapelis

Moters seksualinis potraukis gali išsivystyti ir tekėti visą savo gyvenimą. Hormonų svyravimai menstruacijų metu, nėštumas ir menopauzė gali turėti didelės įtakos moterų lytinio potraukio būsenai. Pasak Mayo klinikos, seksualinis susidomėjimas gali turėti įtakos tam tikriems vaistams, ligoms ir stresinėms gyvenimo situacijoms. Yra daugybė žolių, kurie gali padėti moteriai, kuri jai jai reikia šiek tiek pasimatymo, kad iš naujo išreikšti norą už seksualinį intymumą.

Juodas cohosas

“Damiana” lapai (“turneria aphrodisiaca”) gali padidinti jautrumą klitoryje ir stimuliuoti seksualinį troškimą bei malonumą, teigia HerbalSupplementsGuide.com. Damiana lapai taip pat gali padėti gydyti makšties sausumą, atsipalaiduoti kūną ir ramybę.

Dong Quai

Juodasis cohosh yra toks, kad jo sudėtyje yra junginių, kurie imituoja moteriškojo hormono, estrogeno poveikį, ir gali padėti ištaisyti keletą menopauzinių ir priešmenstruacinių simptomų. Tai gali pagerinti nuotaikos ir energijos lygį bei padėti sumažinti makšties sausumą.

Ginkgo Biloba

Dong quai yra supakuota kaip moterims svarbi žolelė, kuri gali padėti išlaikyti menopauzės metu svyruojančius hormonus, dėl kurių gali sumažėti lytinis potraukis. Tai gali padėti sumažinti karščio pojūtį, sumažinti makšties sausumą ir pagerinti moterų lytinių organų kraujotaką.

Raguotas ožkų piktžolės

Ginkmedžio biloba dažnai laikoma natūralia lyties žolė, nes ji gali paskatinti potvynį ir deguonį per visą kūną. Ši žolelė taip pat reklamuojama kaip turinti galimybę padidinti drėgmės išlaikymą vidiniame odos sluoksnyje. Ginkmedžio biloba taip pat gali padėti išvengti makšties sausumo.

Raguotas ožkų piktžolės gali padėti tiek fiziologinėms, tiek psichologinėms prasto lytinio potraukio priežastims. Ši žolė gali padidinti kraujo pritekėjimą į lytinius organus, padedant gaminti azoto oksidą, kuris plečia kraujagysles taip, kad jie galėtų geriau užpildyti krauju. Raguotas ožkų piktžolės taip pat gali sumažinti stresą ir nerimą, o tai dažnai prisideda prie mažo lytinio potraukio.