Rankiniai greitosios pratybos kovos menų

Apžvalga

Greitų rankų kūrimas yra svarbi daugelio kovos menų dalis. Kovos menininkai turi sugebėti greitai blokuoti artėjančius išpuolius ir kovoti su savo gynybiniais smūgiais. Greitai rankiniai metodai gali padėti kovos menininkams laimėti turnyruose. Dar svarbiau, kad greitai rankos taip pat gali išgelbėti savo gyvenimą gatvėse. Yra keletas rankų greičio pratybų, kad kovos menininkas gali praktikuoti. Šie pratimai gali tapti kariškių menininku labiau kvalifikuotu ir gerai išvystytu kovotoju.

Atgal kumštelio skaičiavimo gręžimo

Kovos menų greitėjimo gretas yra dažnai būdingas greitas štampavimas. Uždavinys, kaip tai padaryti, yra nugaros pirštų skaičiavimo gręžtuvas. Nugaros kumštis – tai greitas smūgis, kuris atsitrenkia į tikslą ir pasiekia pirštų ar kojos galą. Norėdami atlikti skaičiavimo grąžtą, laiko sau 30 sekundžių ir pamatykite, kiek nugaros pirštų galite padaryti per paskirstytą laiką. Praktiškai atliekant šį pratimą, galite pakartotinai įveikti perforavimo krepšį arba tiesiog įveikti orą. Pasiekti daugiau nei 150 hitų per 30 sekundžių laikoma itin sparčia. Stenkitės pagerinti savo rezultatą kiekvieną praktikos seansą. Jabas taip pat gali būti naudojamas vykdant šį greitį.

Plyometric Push-Ups

Pliometriniai spustelėjimai yra naudingi, norint sukurti kovos menų sprogstamąjį greitį ir jėgos panaudojimo būdus. Norėdami praktiškai atlikti šią užduotį, jūs pradedate žemyn išstūmimo poziciją. Galingai stumkite rankomis ir bandykite išstumti kūną į orą. Jūsų rankos turėtų palikti grindis, tada grįžti į grindis kitą kartą. Norint, kad jūsų rankos dirbtų greičiau per šį pratimą, pabandykite juos sudrausti, kol esate ore.

Greičio krepšio mokymas

Greičio maišeliai dažnai yra susiję su bokseriais, bet jie taip pat gali stebėti kariškių menininkus. Greičio maišelis yra nedidelis oro užpildytas štampavimo maišas, kuris yra prijungtas prie lubų. Šie maišai greitai atsitrenkia, kai jie nukentėjo. Tam, kad išlaikytų maišą, greitas rankas užsiima boksininkas ar kovos menininkas. Turėtumėte pradėti lėtai, kai pradedate naudotis su greičio krepšiu. Kai galėsite kurti ritmą su savo štampus, tuomet galėsite greičiau ir sunkiau pasiimti maišelį. Greičio maišelis taip pat tinka naudoti rankų metodus.

Nunchaku mokymas

Nunchaku, visuotinai žinomas kaip “nunchuks”, yra tradicinis kovos menų ginklas. “Nunchaku” iš esmės yra du trumpi lazdelės, sujungtos grandine arba virve. Šis ginklas gali padaryti daug žalos užpuolikas, bet jis taip pat yra naudingas, norint pastatyti rankos greitį. Kovos menininkai, kurie yra gerai parengti nunchaku, gali sukrauti ginklą aplink savo kūną dideliu greičiu. Pradedantiesiems reikia pradėti lėtai su nunchaku ir sužinoti pagrindines procedūras. Galų gale jūs galite labai padidinti rankos greitį ir koordinavimą, dirbdami su nunchaku. Atsitiktinai patekęs save į alkūnės ar galva kelis kartus gali paskatinti jus geriau su nunchaku.

Įdomus būdas sukurti greitį jūsų rankose yra turėti draugą ar kitą kovos menininką, laikyti monetą delne. Pabandykite patraukti monetą iš jo rankos, kol jis turi galimybę uždaryti ranką. Tai gali būti daug patirties, kad būtų sėkmingas, bet jūs žinosite, kad jūsų greitosios pratybos atsipirks, kai jūs ištraukite monetą iš savo rankos. Tai buvo mėgstamiausias greičio gręžtuvas, kuris buvo vienas iš sparčiausių kovos menininkų istorijoje, vėluojantis Bruce Lee.

Monetų iššūkis