Pykinimas, rėmuo ir virškinimas

Apžvalga

Jei turite pykinimą, rėmens ar virškinimo sutrikimą, galbūt valgyti yra paskutinis dalykas, apie kurį jūs galvojate. Tačiau yra tam tikrų maisto produktų, kurie padės pagerinti simptomus. Nustatyti maisto produktus, kurie padeda išspręsti šias problemas ir vartoja juos reguliariai, gali padėti sumažinti pykinimą, diskomfortą ir skausmą. Tam tikri maisto produktai taip pat gali pabloginti šiuos simptomus, todėl juos reikėtų vengti.

Maisto produktai pykinimui

Jei manote, kad yra niežulys ar sunkus rūgšties refliuksas, pabandykite valgyti sausus, krakmolingus, sūrus maisto produktus, tokius kaip skrudinta duona, krekeriai, keramikai, ryžiai arba ryžių grūdai. Mitybos ir dietologijos akademija “Nutrition Therapy for Nausea” teigia, kad šie maisto produktai dažniausiai padeda išspręsti skrandį. Kitas krakmolingas maistas, kurį galite išbandyti, yra bulves, tačiau vengti kepti riebalų, kurie gali pabloginti problemą. Jei norite valgyti vaisius, bananus ir obuolius, galite padėti pykinti. Taip pat galite pabandyti vartoti mažai riebalų jogurtą ar šerbetą, kuris gali padėti nuryti skrandį. Norėdami pagardinti skonį, įpilkite švaraus sultinio arba iškeptos vištienos krūtinės arba kiaušinių, paruoštų be riebalų, pvz., Virtus ar apkeptus kiaušinius. Svarbu valgyti lėtai ir stebėti, kaip jaučiatės. Jei kuris nors iš šių maisto produktų susilpnina simptomus, kramtykite ledo lustai, kol jaučiatės, kad vėl galite nuryti kietų dalelių.

Maistas rykliai

Mitybos ir dietologijos akademija teigia, kad maisto produktai, kurie paprastai nerekomenduoja rėmens, yra kvepiantys, liesos mėsos gabalai, naminiai paukščiai ar žuvys, arba kiaušiniai ir sojos pagrindu pagaminti maisto produktai, jei norite pasirinkti vegetarišką maistą. Stebėk, kaip gerai jūsų kūnas toleruoja džiovintas pupeles ir žirnius, nes kiekvienas žmogus reaguoja į juos skirtingai. Bet kokie grūdai, paruošti be riebalų, dažniausiai toleruojami gerai. Dėl vaisių, nuimant žievelę jas lengviau virškinti, bet vengti pomidorų ir citrusinių vaisių, nes jie gali sukelti rūgšties refliuksą ir rėmuo. Venkite gerti caffeinated gėrimų, tokių kaip kava ar arbata, nes kofeinas yra dirginantis, kuris gali padidinti jūsų simptomus.

Maisto produktai, skirti skrandžiui

Žmonės susipina nuo įvairių dalykų. Kai kuriems žmonėms problema gali būti per didelė. Paprastai valgymas gali būti nutrauktas penkiais ar šešiais mažesniais patiekalais. Kitiems žmonėms tam tikri maisto produktai yra jų nepatogumų nusikaltėliai. Maisto produktai, kurie nėra riebaluoti, yra lengviau virškinami. Mažai riebiu sūriu ir mažai riebalų turinčiais pieno produktais yra lengviau toleruojamas, nei jų riebalų alternatyvos; pasirinkite daržoves, kurios nesukelia dujų ir perpūsta, nes dėl to susierzinimai blogėja. Daržoves, kurios paprastai sukelia dujas, yra kopūstai, Briuselio kopūstai ir žiediniai kopūstai, tačiau kiti virti ar virti daržovės yra geras pasirinkimas. Jei norite padidinti savo paros dozę, svarbu palaipsniui didinti skaidulą, kad būtų išvengta virškinimo sutrikimų. Kadangi maisto produktai, kurie sukelia virškinimo sutrikimą, skiriasi nuo žmogaus iki žmogaus, keepig maisto dienoraštis gali būti naudingas nustatant probleminius maisto produktus.