Pratybos dėl prastos apyvartos

Apžvalga

Jei kenčia nuo blogos apyvartos, reguliarūs fiziniai pratimai gali pagerinti problemą. Amerikos taryba pratybų rekomenduoja prailginti, kad padidėtų jūsų raumenų kraujas, o tai taip pat gali pagreitinti atsigavimą nuo raumenų skausmų ir traumų. Kaip jūs senestate, raumenys, sausgyslės, raiščiai ir jungiamieji audiniai paprastai sutrumpina ir praranda elastingumą. Dalyvavimas keliose paprastose pratybose gali pagerinti jūsų lankstumą ir padidinti kraujotaką visame kūne.

Kojos ir riešai

Jei norite, kad kraujas tekėtų daugiau rankų ir kojų, pabandykite nulenkti kulkšnis ir plaštaką. Jei stovite, padėkite vieną ranka ant kėdės ar kito objekto netoli klubo aukščio. Pakelkite dešinę koją kelis colius nuo grindų ir nukreipkite ratus su pirštais 10-20 kartų pagal laikrodžio rodyklę. Grįžkite atgal ir užpildykite nuo 10 iki 20 apsisukimų prieš laikrodžio rodyklę. Padėkite dešinę koją atgal ir pakartokite pratimą kairiuoju kulkšniu. Pakelkite rankas priešais save ir pasukite abu riešus pagal laikrodžio rodyklę 10-20 kartų. Pakartokite prieš laikrodžio rodyklę. Taip pat galite pasirinkti vieną riešą vienu metu. Tiek kulkšnies, tiek riešo pratimai taip pat gali būti atliekami sėdint ant kėdės ar stabilumo kamuolys, o ne stovint.

Liemuo ir ginklai

Pasiekite aukštyn virš galvos, praleiskite rankas taip aukštai, kaip jūs galite, tarsi pabandytumėte paliesti lubas ir laikykite kelias sekundes. Swaying savo klubus iš šono į šoną ar pilvo šokius į mėgstamas melodijas atneša apyvartą į vidurinę akis. Sukurkite tilto padėtį jūsų kūne. Atsigulkite ant nugaros, sulenkite savo kelius. Jūsų kojos gali būti paliesti grindimis, o jūsų veršeliai ir kojos gali būti apsiūtos per pratybų kampą. Lėtai pakelkite dubenį nuo grindų. Jei naudojate rutulį, ištiesinkite kojas ir tvirtai spauskite veršius į rutulį ir naudokite rankas ant grindų, kad jį palaikytų. Laikykitės šios pozicijos kelias sekundes, tada lėtai nusileisk. Pakartokite šį pratimą keletą kartų, kad pagerintumėte pilvo ir galakto raumenų kraujotaką.

Kojos ir veršeliai

Atlikite veršelių pakėlimą, stovėdamas su savo kojomis blauzdos – atstumas vienas nuo kito ir pakelkite ant pirštų, pakeldamas abu kulniukus nuo grindų. Pakelkite ir sumažinkite 10 kartų lėtai ir dar penkis kartus sparčiau. Per šį pratimą pabandykite pasukti pirštus link vienas kito arba pasisukti į išorę, kad pakeistumėte raumenų veikimo būdą. Atlikite pratimą atgal, pakelkite pirštus, o ne kulniukus. Šiuos pratimus galima atlikti sėdėdami, jei negalėsite stovėti.

Kaklo ir pečių

Lėtai pasukite galvą į dešinę, į kairę, į viršų ir į apačią, kiek galite, kiekviena kryptimi be diskomforto. Atlikę šį stretch kelis kartus, pasukite galvą į dešinę. Nuleiskite smakrą ir lėtai perjunkite smakrą per krūtinę, kol pasuksite į kairę, o jo smakras yra tiesiai virš kairiojo peties. Atlikite tą patį judėjimą atgal, iš kairės į dešinę.

Atsigulkite ant nugaros, palaikykite savo klubus rankomis, sulenkite kelius ir dviračius, kad kojos būtų nukreiptos į priekį, o paskui atgal. Jei taip pat norite padidinti apyvartą prie liemens, galite pasirinkti atlikti šį pratimą sėdimoje padėtyje, kai kojos pakeliamos nuo grindų. Galite taip pat norėti pailsėti savo rankas ar ginklus ant grindų už paramą.

Bet koks širdies ir kraujagyslių pratybas padidins deguonies ir kraujo tekėjimą į raumenis. Vaikščiojimas, plaukimas, važiavimas dviračiu ar bet kokia kita širdies ir kraujagyslių pratybų forma, kuri jums patiks, pagerins jūsų apyvartą.

Kojos

Viso kūno