Pratimai smegenų achilo sausgyslėms

Apžvalga

Žaizdos aplink Achilo sausgyslę, jungiančią blauzdos raumenį su kulno kaulais, dažnai sukelia per didelį vartojimą ir dažnai būna bėgikų. Sumušimus gali sukelti sunkesni sužalojimai, tokie kaip Achilo sausgyslė, uždegimas ar suplėgtas sausgysles, arba Achilio bursitas – skausmingas patinimas, kai sausgyslė įterpiama į kulno kaulą. Po pakankamo poilsio laiko keletas paprastų pratimų padės sumažinti uždegimą, palengvinti skausmą, pagerinti sausgyslių ir veršelių stiprumą bei lankstumą ir sumažinti pakartotinio sužalojimo riziką.

Atsargumo priemonės

Nesvarbu, kokia priežastis, jei turite skausmą ar kraujosruvą aplink kulną ar sausgysles, Amerikos ortopedijos chirurgų akademija pataria kreiptis į gydytoją, kad gautumėte tikslią diagnozę prieš pradėdami bet kokius reabilitacijos pratimus; “SportsInjuryClinic.net” Gydymas visada turi būti poilsio ir taikant šalto suspaudimo į zoną, kol patinimas sumažėja ir skausmas yra pakankamai sumažintas, kad judėjimas būtų įmanomas.

Švelnus kojos flex

Pasak “SportsInjuryClinic.net”, šį užsiėmimą galima bandyti prieš bet kurį kitą išbandyti jūsų Achilo sausgyslės judėjimo diapazoną ir sukurti lankstumą. Sėdėti savo kojomis tiesiai priešais jus ir švelniai sulenkite koją ant sužeistos kojos, todėl pirštai tęsiasi link lubų, o jūsų kulnas šiek tiek pakyla nuo grindų. Turėtumėte pajusti savo blauzdos ruožą. Laikykite 5 sekundes, tada atleiskite ir pakartokite judesį penkis kartus.

Tešmens ruožas

Šis užsiėmimas gali šiek tiek užtrukti, kol galės atlikti, pakartokite jį tris kartus per dieną. Stovėkite ties tvirta siena ir žengkite didelį žingsnį atgal su savo sužeista kojelė, todėl priekinis kelio slenkstis ir galinė kojelė yra tiesi. Laikykite savo nugaros koją ant grindų ir švelniai palenkite į priekį ir stumkite prieš sieną – eikite tik kiek patogiai. Laikykite ruožas apie 15 sekundžių ir pakartokite tris kartus per seansą. Kai jūsų Achilo sausgyslės pagerėja, pabandykite laikyti ruožas ilgiau.

Step Stretch

Tai yra labiau pažengęs pratybas ir suteiks jums gilesnį riebalų jūsų veršelyje, taip pat jūsų sausgyslės. Sustokite ant pakopos, pakabinti virš krašto. Laikykite ant kažko kieto, kad išlaikytumėte savo pusiausvyrą, tada atsargiai nuleiskite kulniukus žemiau žingsnio, kad savo veršelyje būtų geras ruožas, bet be skausmo. Laikykite iki 20 sekundžių. “SportsInjuryClinic.net” siūlo tai išbandyti tiesiai į savo kelius tiesiai į priekį ir tada su savo sulenktais keliais, kurie daugiau dėmesio skirs jūsų sausgyslėms.