Pratimai, siekiant sumažinti vandens kelius

Atsargumo priemonės

Kalbant apie “BigKneePain.com”, sakoma, kad kelio sąnario patinimas ir skysčio kaupimasis padeda išlaikyti sąnarį. Dažniausiai pasitaikantys simptomai yra švelnumas aplink kelius, sunku atlikti kai kuriuos judesius, pvz., Vaikščioti ar šokinėti, patinti arba išsipūsti.

Sieninė kumštinė

Pirmasis vandens valymo būdas keliaujant yra poilsis, ledo įtaka vietovei ir kenksmingo kelio sustiprėjimas, sako BigKneePain.com. Tačiau, kai susilpnėjęs skausmas ir patinimas, stiprumo ir pusiausvyros pratybos gali užtikrinti, kad jūsų kelio riešutas palaiko pakankamai, kad išvengtų sužalojimų. Prieš atlikdami bet kurią iš šių pratimų, visada turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju dėl diagnozės ir aptarti tinkamą gydymą.

Tiesi kojų keltuvai

Amerikos ortopedijos chirurgų akademija sako, kad stovėdamas su nugara prieš sieną ir savo kojomis toli pakankamai toli, kad, lenkdami kelius, jie atitiktų pirštus – ne priešais juos. Įsitikinkite, kad jūsų keliai yra blauzdikaulio plotis ir nuleiskite sieną, kad jūsų kojos būtų vos virš 90 laipsnių kampo. Laikykite maždaug 10 sekundžių, laikydami savo kelius ties klubo pločiu. Grįžkite į stovį ir pakartokite keletą kartų. Jūs turėtumėte tai dažniausiai pajusti savo šlaunų priekyje.

Pusiausvyros pratybų balansavimas

“BigKneePain.com” sako, kad gulėti ant grindų, kai kairė kojos lenktoji, taigi keliai nukreipiami į lubas, o kairioji kojelė yra plokščia ant grindų. Jūsų dešinysis kojas turi būti tiesiai išilgai grindų. Įjunkite skrandžio ir sėdmenų raumenis ir lėtai pakelkite savo dešinę koją nuo grindų, kol jūsų keliai yra vienoje pusėje. Laikykitės kelias sekundes, tada lėtai nuleiskite koją atgal į grindis. Pakartokite 10 kartų kiekvienoje kojoje.

Pasak BigKneePain.com, šis pratimas gali pagerinti kelio stabilumą, o tai savo ruožtu sumažina sužalojimo riziką. Stovėkite ant stalo ar kėdės krašto ir pakelkite vieną koją nuo grindų. Laikykitės vienos minutės, tada pakeiskite kojas, pakartokite bent tris kartus kiekviename. Pasirūpinkite, kad laikykite savo klubų lygį ir nugaros dalis būtų tiesi visą pratimą. “BigKneePain.com” siūlo išlaikyti jūsų balansą iki taško, kuriame jums nebereikės palaikyti kažko už paramą, o dar labiau padidinsite sunkumus pakeldami kojų kamuoliukus.