Pratimai dvi savaites išlyginti jūsų pilvą

Apžvalga

Mažai kalorijų, mažai riebalų turinčios dietos ir kasdieninės kardio ir stiprumo treniruočių pratybos gali padėti jums pamatyti gilesnį abs per dvi savaites. Pasak Amerikos tarybos pratimų, kasdienis širdies ir kraujagyslių pratybas padės uždegti bendrus riebalus, o pagrindiniai užsiėmimai tarsis ir sugriežtins jūsų vidurį, kad būtų lengvesnis skrandis. Laikantis griežtos dietos, jūs galėsite prarasti papildomų riebalų aplink savo vidurį.

Circuit Core Training

Circuit core mokymas sujungia riebalinio deginimo kardio su pagrindiniais skulptūriniais žingsniais, kad būtų lengvesnis ABS, kurį pastebėsite per dvi savaites. Ši treniruotė prasideda penkių minučių įšilimo metu ir juda į 24 minučių pagrindines pratybas, atliktas atgal į skirtingas stotis. Jūs turėtumėte atlikti nuo septynių iki aštuonių skirtingų stočių, maždaug po tris minutes. Pratimai stotims turėtų pabrėžti jūsų šerdį – skrandį, nugarą, dubens ir klubo raumenis – ir lengvai judėti vienas į kitą. Pavyzdžiui, pagrindinę pilvo eroziją, įstumkite į įstrižą, pasukite į dviračius, nukreipkite į šoninę lentynėlę į lentyną. Visada baigkite savo grandinės pagrindinį mokymą su penkių minučių atšaldymo ruože.

Tic-Toc Side Twist

“Tic-toc” šoninis posūkis užsičiaupia šerdimi, ypač jūsų įlinkiais. Ši pažangi pagrindinė užduotis greitai tvarsčia ir tonizuoja jūsų pilvo apačią. Pradėkite gulėti ant grindų, ištieskite kojas virš savo klubų, atsipalaiduokite galvą ir kaklą ir atsipalaiduokite rankas ant grindų į savo pusę. Įkvėpsite ir lėtai apatinės abiejų kojų į dešinę pusę, palaikykite savo apatinę nugarą link grindų, o šlaunys – ant grindų. Paimkite kojas žemyn, kiek galite, kol jaučiatės, kad nugara pradeda pakilti, tada pakelkite jas iki centro. Apatinę abiem kojoms į kairę pusę, kol jaučiatės, kad jūsų apatinė dalis pradeda pakelti, tada nuveskite juos į centrą. Kartokite pratimą iš abiejų pusių 10-15 kartų.

Skrandžio kramtymas

Skrandžio kumštis jungia jūsų apatinį kūną ir šerdį. Pradėkite šį treniruotę, stovėdamas kojomis, plečiant pečių plotį, o pečius per klubus. Lėtai prikausk žemyn, lenkdami kelius ir laikydami savo užpakalį už savo kulnų. Laikykite savo kelius išlygintą per pirštus ir lėtai palenkite liemenį atgal ir pakelkite savo kulkšnies priekį, kad jūsų pečiai būtų už užpakalio. Išspauskite savo gluteles ir nuleiskite kumštį, kol nepasiduosite pusiausvyrai. Pakelkite į pradinę padėtį ir pakartokite 10-15 kartų.