Plaukų priežiūros patarimai dėl puikių, plonų, riebių plaukų

Apžvalga

Glaudžiai ir ploni plaukai gali būti šiek tiek sunkiau valdomi ir stilingi, nes jie dažnai yra švelni ir neryškūs. Riebius plaukus taip pat gali būti sunku valdyti, ypač jei perteklinis aliejus yra dėl pernelyg aktyvių aliejų. Alyvos svoris jūsų plaukuose gali pasverti plaukus, todėl beveik bet koks plaukų stilius atrodo neįmanomas. Laimei, kelios skirtingos technologijos ir produktai gali padaryti jūsų plaukai atrodyti išsamesni ir valdyti alyvos kontrolę.

Šampūnas

Jei turite plonų ar švelnų plaukų, pasirinkite svyruojančią šampūną. Remiantis Amerikos dermatologų akademija, tokie svorio šampūnai padeda plaukams atrodyti išsamesni. Šios šampūnų rūšys yra baltymai, kurie dengia plaukus ir sulenka jūsų plaukų šachtą. Venkite kondicionavimo šampūnų, nes kondicionierius gali pasverti plaukus ir padaryti jį plonesnis nei prieš šampūną. Palaukite, kol jūsų plaukai bus išdžiūvę prieš šukavimą ar stilių, nes drėgni plaukai linkę atsilaisvinti lengviau nei sausi plaukai. Jei jūsų plaukų stiebai yra ištempiami, išsiplėskite plaukus švelniai plaukus, o jei turite riebius plaukus, šampūną bent vieną kartą per dieną arba dažniau, jei prakaitavote. Kai pradėsite šampūną, pradėkite drėkinti plaukus ir masažuoti šampūną į galvos odą, dirbti iš savo šventyklų į karūną ir kruopščiai išvalyti nuo galvos odos prie plauko linijos. Pasak “Fitness Magazine” svetainės, pabandykite perkelti galvos odą, kai į ją įtrauksite šampūną. Tai padės užtikrinti, kad jūs kruopščiai išvalysite ir pritaikysite pakankamai spaudimo. Jei turite riebius plaukus, vengti giliųjų valymo šampūnų, nes jie gali pašalinti plaukus iš visų reikalingų eterinių aliejų ir išsiųsti savo aliejaus liaukas į pernakvoti.

Kondicionierius

Rasti tinkamą kondicionierių pasirodys sudėtinga, nes egzistuoja skirtingos veislės, prekės ženklai, poreikiai ir ingredientai. Dėl puikių ir plonų plaukų pasirinkite kondicionierių, sukurtą specialiai ploniems ir ploniems plaukams, arba tiems, kurie skatina tūrį ir storesnius plaukus. Ploni ir švelni plaukų tipai niekada neturėtų taikyti kondicionieriaus ant galvos odos, nes tai pasveria plauko veleną žemyn prie galvos galvos. Vietoj to, sutelkite dėmesį į jūsų plaukų antgalių kondicionavimą arba pradėkite nuo plaukų tiesinimo pagrindo ir prižiūrėkite plaukus ant galvos, kad tik pusė jūsų plaukų ilgio gautų kondicionierių. Dėl riebių plaukų išvenkite galvos odos kondicionavimo, nes tai Gali užtverti aliejų ir padaryti jūsų plaukus atsipalaidavę; geriems, ploniems ir riebiams plaukų tipams turėtų būti vengiama naudoti sunkius kondicionierius, nes jie pasveria jūsų plaukus arba atrodo, kad jie yra didesni.

Styling Products

Dėl puikių, plonų ir riebių plaukų tipų gali būti naudingos produktams, paženklintiems be aliejų arba be riebalų. Sunkūs, riebūs gaminiai linkę pasverti plaukus ir pabloginti riebią galvos odą, užrakindami alyvą ir pridedant papildomą alyvą į galvos odą. Šie plaukų tipai taip pat turėtų vengti taikyti produktus, kurie yra arti galvos odos, kad būtų išvengta perteklinio aliejaus ir kramtančių plaukų.