Pavojų sveikatai, susijusius su kremzlės auskarų ausimis

Perichondritas

Ausų ausys, vadinamos “kremzlė”, auskarai yra mados teiginys, kuris gali būti pavojingas. Prieš nuspręsdami pertraukti viršutinę ausies dalį, susipažinkite su sveikatos problemomis, susijusiomis su kremzlės auskarais. Ir jei nuspręsite tęsti, galėsite greitai suvokti komplikacijų požymius ir greitai išgydyti.

Per didelis kraujavimas

Pasak MedlinePlus, perichondritas, viršutinės ausies uždegimas, dažniausiai atsiranda dėl peršvietimo kremzlės. Tai diagnozuojama raudonumo aplink auskarų vėrimo vietoje. Esant sunkiems atvejams, gali būti išsiskirti krūtinė iš skylės ir gali pasireikšti sunki ausų infekcija, pavadinta chondritu, kuri gali pažeisti ausies struktūrą. “MedlinePlus” taip pat pažymi, kad būdas išvengti perichondrito – ne aušinti kremzlį ausyje, o vienintelis gydymas yra antibiotikai.

Keloidai

Po pradinio auskarų vėžio, kremzlės gali kraujuoti daugiau. Kremzlės yra daug lengviau pažeidžiamos, nei dantenos, todėl susidaro kraujavimas.

Pseudomonas

Keloidai yra dideli, nudegimo randus, kurie gali susidaryti, kai oda yra per plona ir randai, o ne gijimas. Ypač po blogos infekcijos kelioidai gali pasirodyti viršutinėje ausies dalyje dėl auskarų vėrimo, pažymi Amerikos akademija šeimos gydytojų. Kortizono injekcijos, slėgio pūlimas ir lazerio terapija gali padėti išlyginti odą, tačiau po auskarų vagių kremzlės gali ausyti riešą.

“Pseudomonas” yra bakterinė infekcija, dažnai būdinga kremzlės auskarų auskarams, remiantis tyrimo, kurį atliko Velso universitetinė ligoninė “Ausies, nosies ir gerklės” departamentas, paskelbtą 2001 m. “British Medical Journal”. Pseudomonas gali sukelti plačią infekciją, karščiavimą ir ausų deformaciją arba “žiedinių kopūstų ausį”, kaip kartais vadinama. Paprastai chondrito priežastis, pseudomonas bakterijos atakuoja auskarų vėrimo vietą, todėl jos skauda, ​​raudona ir išsiplėtusi. Pseudomonas paprastai yra atsparus antibiotikams, dažniausiai sergantiems sunkia hondrito infekcija į ligoninę patenka į vaistus į veną.