Makos vartojimo su raudonuoju ženšeniu padariniai

Apžvalga

Raudonas ženšenis ir maka yra žinomi kaip afrodiziaciniai žolės. Iš tikrųjų, du vaistažolės yra žinoma, kad jie turi daug panašių požymių, įskaitant potencialą padidinti seksualinę funkciją, pagerinti gerovę ir kovoti su menopauzės simptomais. Maka kartais vadinama Peru ženšeniu, o raudonasis ženšenis yra dar vienas Azijos ženšenio pavadinimas. Visada pasikonsultuokite su gydytoju prieš bandydami papildyti savo lytinį gyvenimą arba bet kuriuo kitu tikslu.

Libido didinimas

“Maka reikalauti šlovės yra seksualinė priaugėja”, – sako dr. Ray Sahelian iš Los Andželo, “Natural Sex Boosters” autorius. Daugelis jo junginių įtakoja jūsų centrinę nervų sistemą, Sahelio pastabos. Cinko, jodo, vitamino C ir aminorūgščių, kurių sudėtyje yra visos, gali prisidėti prie jo libido didinimo poveikio, pridėkite “Natural Solutions for Sexual Enhancement” autorius Howard Peiper ir Nina Anderson. Tai net gali padėti sušvelninti seksualinę disfunkciją, kuri kartais sukelia Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, taip pat manoma, kad Azijos ženšenis taip pat padidina seksualinį elgesį. Keletas tyrimų rodo, kad vaistažolių gebėjimas padidinti seksualinį judėjimą ir sumažinti erekcijos sutrikimus, tačiau būtina atlikti daugiau tyrimų, pažymi ekspertai centre.

Adaptogeno veiksmas

Tiek maca, tiek azijietiškas ženšenis yra “adaptogens”, ty jie yra skirti padėti jūsų kūnui spręsti stresą, tiek psichinę, tiek fizinę, kuri gali pagerinti jūsų gerovės jausmą ir gyvenimo kokybę. UMMC pažymi, kad žmonės, vartojantys ženšenį, praneša geresnį miegą, energiją ir gerovę. Sahelianas pažymi, kad maca taip pat pagerina energiją ir sumažina nuovargį, nebent per daug išgeriama ir dėl to patiria nemigą.

Menopauzė Pagalba

Manoma, kad ženšeniai ir makos padeda su menopauzės simptomais, sako Henry M. Hess ir Tiffany Farrell knygoje “The Perfect Menopause”. Maka gali padėti seksualiai disfunkcijai, padidinti energiją ir padėti kovoti su naktiniu prakaitavimu ir karščio bangos, autoriai Pasakyk Sahelianas pažymi, kad maca gali padėti spręsti nerimo ir depresijos problemas. Kalbant apie ženšenį, UMMC pažymi, kad ši žolė gali pagerinti nuotaiką ir gerovę menopauzės metu. Tačiau keletas tyrimų ištyrė ženšenį dėl menopauzės simptomų, ir kai kurie tyrimai parodė, kad žolė neturėjo jokio poveikio, pasak ekspertų UMMC.