Maisto produktai, skirti riebalams suskaidyti

Apžvalga

Kai bandote sumažinti riebalų kiekį iš organizmo, kokie maisto produktai yra valgyti ir kuriuos išvengti yra bendras rūpestis. Yra keletas maisto produktų, kuriuos galima valgyti, kurie, kartu su reguliariais pratimais, padidins riebalų išsiskyrimo iš organizmo greitį.

Vaisiai

Valgyti vaisius, kuriuose yra daug vitamino C ir (arba) pektino, valgyti yra naudinga deginant riebalus. Vitaminas C padės išsiskirti riebalus iš organizmo, taip pat atskiedžia riebalines ląsteles, paliekant jiems mažiau galingą. Pektinas neleidžia ląstelėms įsisavinti riebalų ir skatina jų gebėjimą įsisavinti vandenį, todėl riebalai gali išplisti iš sistemos. Greipfrutas yra geriausias pasirinkimas, kadangi jame yra vitamino C ir pektino. Citrinai, laimi, apelsinai, gvajavos ir mandarinai yra kiti puikūs vitamino C šaltiniai. Obuoliai ir uogos yra daug pektino.

Baltymų maisto produktai

Maisto produktams, kurių sudėtyje yra daug baltymų, trunka ilgiau, kad susitrauktų per virškinimą, o organizmas ilgiau laikosi labiau patenkinti. Pupelės, kurių sudėtyje yra daug baltymų ir mažai riebalų, yra geras pasirinkimas dėl didelio tirpių skaidulų kiekio. Tirpusis pluoštas valo toksinus iš kūno ir rišasi su riebalų rūgštimis, padeda prarasti ir reguliuoti svorį. Kiaušiniai taip pat yra geri baltymingi maisto produktai, nes juose yra vitamino B12, kuris papildo riebalų ląsteles. Jei cholesterolis yra susirūpinimas, pašalinkite trynį ir valgykite tik kiaušinių baltymus.

Kalcio maisto produktai

Naujausi tyrimai, atlikti Tenesio universitete Knoxville ir Purdue universitete, parodė, kad pieno produktai yra veiksmingi deginant riebalus ir numesti svorį greičiau. Profesorius Zemelas iš Tenesio universiteto žurnale “Nutukimo tyrimas” pranešė, kad “jei palyginsite daug pieno turinčių, palyginti su pieno neturinčia dieta, galite beveik padvigubinti svorio ir riebalų nuostolių lygį su tuo pačiu kalorijų kiekio apribojimu”. Tai gera žinia pieno mėgėjams. Norėdami gauti geriausius rezultatus, pasirinkite produktus, kurių sudėtyje yra mažai arba be riebalų.