Maisto produktai, kurie sukelia kepenų spenio simptomus

Apžvalga

Pasak dr. Jameso Balcho ir Marko Stenglerio, “Receptų natūralių vaistų” autorių, peptidinės opos yra pažeistos skrandžio ir dvylikapirštės žarnos arba viršutinės jūsų plonosios žarnos dalies gleivinės. Šie pažeidimai atsiranda, kai skrandžio ir dvylikapirštės žarnos gleivinę susilpnėja skrandžio rūgštys, kurias gamina jūsų skrandis virškinti maisto produktus. Pepcinės opos sukelia tokius simptomus kaip pykinimas, pilvo skausmas, apetito pakitimai, vėmimas ir deginimo pojūtis skrandyje. Tam tikri maisto produktai gali sukelti pepsines opos simptomus.

Juodoji pipirai, garstyčių sėklos, Jalapenos

Aštrūs maisto produktai gali dirginti skrandžio gleivinę ir sukelti pepsines opos uždegimą. Pasak šeimos gydytojo svetainės, prieskoniai, tokie kaip muskusas, kajenas, juodieji pipirai, garstyčių sėklos ir čili milteliai, gali sukelti pilvo skausmą, deginimo pojūčius ir kitus pepsinių opų simptomus. Šie simptomai taip pat gali pablogėti, jei valgysite karštą papriką, pvz., Raudoną chilią, jalapenos, poblanos ar habaneros.

Pienas

Gydytojai vieną kartą rekomendavo pieną kaip vaistų nuo skrandžio opų simptomus. Tačiau pieno baltymai gali paskatinti virškinimo rūgščių perteklių, kurie gali sudirginti opus. Pasak “Balch” ir “Stengler”, kai kuriuos opus gali sukelti pieno alergija.

Baltas miltas

Balti miltai gaminami perdirbant ir balinant kviečių grūdus. Platus apdorojimas pašalina pluoštą, vitaminus ir mineralus iš grūdų. Jis taip pat paverčia kviečius paprastu angliavandeniu ir apsunkina virškinimą, didinant skrandžio rūgščių gamybą.

Keptos bulvės, kiaušinių ritinėliai, vištienos sparneliai

Maistiniai produktai, kurie yra kepami augaliniame aliejuje arba sutrumpinami, pavyzdžiui, kepta bulvių, paprikos pipirai, kiaušinių ritinėliai ir svogūnų žiedai, gali sudirginti skrandžio ir dvylikapirštės žarnos pažeidimus ir sukelti skrandžio opų simptomus. Riebūs maisto produktai, pavyzdžiui, vištienos sparneliai ir kojos, kiauliena ir jautiena, taip pat gali sukelti ar pabloginti simptomus.

Pasak “Balch” ir “Stengler”, reguliariai ir be kofeino turinčios kavos yra cheminių medžiagų, kurios sukelia vandenilio chlorido rūgšties gamybą skrandyje.

Kava