Maisto produktai, kurie gydo nervų sistemą

Žuvis

Nervų sistema prižiūri daugybę organizmo funkcijų, įskaitant nepageidaujamas reakcijas į ekstremalias situacijas ir maisto virškinimą. Svarbiausia, nervų sistema tvarko streso reakciją, kuri, jei perpildyta, galiausiai gali sukelti ligas nuo aukšto kraujospūdžio iki diabeto. Tam tikri maisto produktai gali padėti ramiai ir gydyti nervų sistemą. Tai žuvys, kuriose yra daug omega-3 riebalų rūgščių, žaliosios lapinės daržovės ir jūros daržovės.

Žaliosios lapinės daržovės

Vienas iš geriausių maisto produktų, skirtų nervų sistemos gydymui, yra žuvys. Nervus saugo mielino apvalkalai, kurie, knygos autoriai Artemisas P. Simopoulosas ir Leslie G. Clelandas savo knygoje “Omega-6 / Omega-3 esminiai riebalų rūgščių santykiai: moksliniai įrodymai” yra labai dideli riebalų kiekiai Rūgštys. Asmenys, kurių trūksta šių riebalų rūgščių, gali patirti nervų pakenkimą visų pirma dėl to, kad susilpnėja mielino apvalkalai. “Niujorko universiteto mitybos profesorius Marionas Nestle savo knygoje” Ką valgyti “pažymi, kad žuvys yra geriausias omega šaltinis -3 riebalų rūgštys ir yra manoma, kad tai yra svarbi nervų sistemos sveikatai.

Jūros daržovės

Žaliosios lapinės daržovės taip pat padeda gydyti nervų sistemą. Pasak “Natural Superwoman: Išgyvenimo vadovas moterims, kurios turi daug ką daryti”, autorius Rosamond Richardson paaiškina, kad šios daržovės yra daug B komplekso vitaminų, vitamino C, vitamino E ir magnio, visi svarbūs tinkamai funkcija Nervų sistema. Nervų sistema sintezuoja ir cirkuliuoja neurotransmiterius, kurie yra smegenų cheminės medžiagos, reguliuojančios širdies plakimą, kvėpavimą ir virškinimą, B proceso metu yra svarbūs vitaminai. Vitaminai C ir E yra anti-senėjimo nervų sistemai, o magnis veikia nervų ramybei.

Jūros daržovės, pavyzdžiui, jūros dumbliai, yra dar vienas maisto produktas, kuris gali padėti gydyti nervų sistemą. Pasak Tom Monte, “Complete Guide to natural healing”, jūros daržovės yra daug mineralinių medžiagų, o mineralai yra būtini norint tinkamai funkcionuoti nervų sistemą. Mineralai padeda įvairiems nervų sistemos funkcijoms, nuo deguonies sugėrimo iki aiškios smegenų funkcijos.