Maisto produktai, kurie blokuoja kalio absorbciją

Kalis yra mineralas, randamas daugelyje maisto produktų, kurie padeda jūsų kūnui balansuoti skysčius. Tai veikia kartu su natriu. Kalis taip pat yra atsakingas už tinkamą raumenų susitraukimą ir raumenų poilsio fazę po fizinio krūvio. Šio mineralo lygiai turėtų būti pastovūs, o ne mažėti arba pernelyg didelis. Labai aukšti ar mažesni kalio kiekiai gali būti mirtini. Svarbu atidžiai stebėti savo mitybą. Didžioji dalis mūsų kalio vartojimo gaunama iš mūsų dietos ir randama vaisių ir daržovių. Priedai ir maisto produktai gali blokuoti mūsų organizmo absorbciją kalio.

Kalis veikia su natriu jūsų kūne, kad išlaikytų vandens kiekį iki minimumo ir kad jūsų kūnas būtų gerai hidratuotas. Pasak George’o Mateljano fondo, dauguma jūsų kūno kalio laikomi viduje jūsų ląstelėse, o didžioji dalis jūsų kūno natrio laikomi skysčiuose, kurie supa jūsų ląsteles. Pernelyg daug natrio gali blokuoti kalio absorbciją ir pakelti skysčių lygius, sukelti kūno patinimą. Druska yra pagrindinė natrio forma, kurią vartoja kasdien daugelis žmonių. Konservuotuose perdirbtuose daržovėse ir vaisiuose taip pat yra daug natrio, jie turėtų būti laikomi minimaliai arba visi kartu turėtų būti išvengta. Užkandiniai maisto produktai, pvz., Traškučiai ir sausainiai, turi natrio kiekį ir turėtų būti sunaudojami tik saikingai. Pasiruoškite skaityti etiketes įprastai apsipirkti maisto produktams, kad padėtumėte nustatyti, ar konservuotų maisto produktų patogumui yra verta rizikuoti.

Kofeinas randamas arbatose, koluose, kavos ir saldainiuose. Vartojant šiuos daiktus dideliais kiekiais, gali sumažėti kalio kiekis. Kofeinas slopina kalio įsisavinimą, “užkimdamas” inkstus ir kepenis. Jūsų kepenys yra atsakingos už kalio išsiskyrimą į savo kraują po to, kai jis filtruojamas. Jūsų kepenys gali būti laikomos dideliu filtru, kuris sugeria blogias bakterijas iš gerų mineralų, kurių reikia jūsų kūnui. Blogos bakterijos eina į atliekas, geros mineralinės medžiagos išsiskiria vienodai. Jei vartojate daug kofeino, užsikimšate filtrą. Gera mineralinė medžiaga negali patekti, dėl to atsiranda trūkumų.

Geriamojo alkoholio kiekis viršija jūsų kraują ir sukelia kalio skiedimą jūsų kraujyje. Alkoholis taip pat dehidratuoja kūną ir blokuoja kalio įsisavinimą. Vėlgi, turite apsvarstyti kepenis, nes alkoholis turi tiesioginį poveikį šiam organui. Pernelyg didelis geriamasis gėrimas gali sukelti kepenų įtampą, todėl padidėja ligos pavojus, pvz., Kepenų cirozė. Kai jūsų kepenys yra įtvirtintos, jo funkcija sulėtėja itin dideliu greičiu. Jūsų kūnas negaus pastovaus mineralų kiekio, kurio reikia išgyventi. Kepenų sulėtėjimas taip pat gali sukelti lėtumą imuninei sistemai, kuri gali sukelti ligą, dar labiau pakenkdama kalio kiekiui kraujyje.

Apžvalga

Didelio natrio maisto produktai

Kofeinas

Alkoholis