Maisto produktai, kurie auga jūsų kūdikio plaukai

Apžvalga

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti jūsų kūdikiui, yra aprūpinti maistinėmis medžiagomis pagamintą maistą, skirtą visavertiems maisto produktams. Ne tik pasirenkant maistingą visą maistą per perdirbtus maisto produktus ir patogius maisto produktus, jie skatina optimalią fizinę sveikatą ir smegenų vystymąsi, tačiau šie maisto produktai taip pat padidins jūsų kūdikio plaukus. Plaukams reikia maistinių medžiagų, kad būtų pasiektas standartinis augimo tempas.

Maisto produktai, turintys B vitaminų

Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, vitaminai B yra svarbūs sveikiems plaukams. Tai yra dėl to, kad šie vitaminai atlieka svarbų vaidmenį teikdami gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų ir deguonies prie galvos odos, prisidedant prie raudonųjų kraujo kūnelių sukūrimo. Vitaminas B6 ir vitaminas B12 yra hemoglobino gamybos proceso dalis. Kadangi B vitaminai yra tokie svarbūs sveikatai ir gerovei, daugelis maisto produktų yra pridėta B vitaminų, tokių kaip javai, duona ir pastos. Kiekvieną dieną valgyti įvairią dietą yra svarbu, kad gausite pakankamai visų vitaminų B. Toje dietoje turėtų būti sveikų grūdų, mėsos, paukštienos, žuvies, kiaušinių, pieno produktų, riešutų, pupelių, ankštinių daržovių, tamsiai žalių lapinių daržovių, bananų ir bulvių. Riešutai neturėtų būti skiriami kūdikiams, išskyrus žemės pavidalą, pvz., Žemės riešutų sviestą arba migdolų sviestą, nes sveiki riešutai yra pavojus užspringti. Vadovaukitės pediatro patarimu dėl įvedimo maisto produktuose tvarkaraščio.

“Smart Protein Foods”

Plaukai gaminami iš baltymų, o organizmui reikia pakankamai tos maistinės medžiagos, kad plaukai būtų sveiki ir stiprūs, nes jie auga. Stilingų baltymų maisto pasirinkimas – tai rinktis tuos, kurie siūlo maksimalią naudą, o ne pakrauti kūną maisto priedais, randamais daugumoje perdirbtų maisto produktų ir greito maisto. Pasirinkus baltymų šaltinius, tokius kaip lašiša, tunai ir skumbrė, kūno paviršutiniškai gaunamos vertingos Omega 3 ir Omega 6 riebiosios rūgštys, taip pat auginant plaukus, kaip teigia Merilendo medicinos centras. Pupelės, kiaušiniai ir pieno produktai taip pat yra geri baltymų maisto pasirinkimai.

Maisto produktai, turintys vitamino A

Nors yra žinoma, kad vitaminas A yra naudingas akims, gali būti ne taip dažnai žinoma, kaip ši maistinė medžiaga yra svarbi sveikiems plaukams. Kaip paaiškino Oregono valstijos universiteto Linuso Paulingo institutas, vitaminas A turi svarbias kūno funkcijas, padėdamas kraujo kūnelių gamybai ir padėti organizmui panaudoti baltymus. Vitaminas A taip pat padeda gaminti ir reguliuoti hormonus, kurie įtakoja plaukų augimą, be kitų svarbių funkcijų. Giliai geltonos spalvos oranžiniai vaisiai ir daržovės, pvz., Kukurūzų skvošas, saldžiosios bulvės, moliūgai, papajos, morkos ir mango yra daug šios maistinės medžiagos. Kiti šaltiniai – sviestas, pienas, kiaušiniai ir giliai žalios lapinės daržovės.