Maistas, kuris išlaikys cukraus kiekį kraujyje ir padės jums prarasti svorį

Apžvalga

Geriamojo cukraus stabilizavimas tinkamai maitinant gali sukelti padidėjusį energijos kiekį, svorio mažėjimą ir kasdienio pasirinkimo kontrolės jausmą. Maistą reikia gerti kas 3 – 4 valandas, kad stabilizuotumėte gliukozės kiekį. Koncentruokite į makroelementus, baltymus, angliavandenius ir riebalus. “Revolution Health” paaiškina, kad siekiant išlaikyti gliukozės koncentraciją kraujyje beveik normaliai, turite sutaupyti maisto, insulino ir fizinio aktyvumo.

Avižiniai dribsniai

Avižos ir avižiniai dribsniai yra daug skaidulų ir mažai kalorijų. Amerikos dietos asociacija teigia, kad pluoštas gali sukelti svorio mažėjimą ir naudą sveikatai, nes tai leidžia ilgiau jaustis ir mažina širdies ligų ir 2 tipo cukrinio diabeto riziką. “Diabetic Living” žurnalas paaiškina, kad be sveikos širdies, avižos gali stabilizuoti gliukozės kiekį kraujyje. Ieškokite avižų, kurie yra sveiki grūdai su trimis ar daugiau gramų tirpaus pluošto vienai porcijai.

Liesos mėsos ir mažo riebumo pieno

Riebi mėsa ir mažai riebios pieno yra baltymų forma, kuri gali padėti išlaikyti cukraus kiekį kraujyje ir svorio mažėjimą. “Revolution Health” teigia, kad baltymas veikia kaip cukraus kiekio kraujyje stabilizatorius. Geriausias svorio ir gliukozės kontrolės derinys yra baltymų susiejimas su kitais maisto produktais. Tai leis jums jaustis visiškai ir užkirsti kelią jūsų cukraus kiekiui kraujyje pakyla per didelis arba per mažas. Pavyzdžiui, pabandykite obuolį su jogurtu arba bananą su styginiu sūriu.

Vaisiai ir daržovės

Vaisiai ir daržovės yra daug tirpių skaidulų. Pasak “Life Clinic”, tirpus pluoštas yra ypač naudingas žmonėms, kurie bando kontroliuoti savo cukraus kiekį kraujyje, nes padeda sulėtinti arba sumažinti gliukozės absorbciją žarnyne. Vaisiai ir daržovės taip pat yra mažai kalorijų ir daugiausia vandens pagrindu, todėl vienas iš didžiausių svorio kritimo variantų. Kasdien valgydami, užkandžius ir receptus pabandykite pridėti vaisių ir daržovių.

Pilno grūdo

Sveiki grūdai rasta sėlenose, riešutuose, grūdų duonos ir ryžių sudėtyje yra netirpių pluoštų. “Life Clinic” paaiškina, kad šie netirpūs pluoštai palieka jus jaustis patenkinama, veikia kaip žarnos skruberiai, išvalydami apatinę virškinimo trakto dalį ir stabilizuodami gliukozės kiekį kraujyje. Visa tai gali sukelti svorio kritimą ir cukraus kiekio kraujyje kontrolę, jei suvartojama kasdien. Ieškokite tokių produktų kaip rudieji ryžiai ar sveiki grūdai, išvardyti kaip pirmasis ingredientas.