Lazdyno riešutų aliejus

Apžvalga

Lazduogių riešutų aliejus yra nešiklio aliejus, pagamintas iš skrudintų, presuočių lazdyno riešutų. Ji yra šviesiai geltona spalva ir lengvai įsiskverbia į odą, kai ji naudojama vietoje. Jis turi rausvą, šiek tiek saldų skonį ir švelnų aromatą. Lazduogių riešutų aliejus yra naudojamas įvairiems odos priežiūros reikmėms ir gali būti naudojamas maisto gamybai.

Kulinarijos naudojimas

Skrudintos lazdyno riešutų aliejaus skonio skonis ir išskirtinis aromatas daro vertingą priedą prie jūsų namų. Pagal La Tourangelle svetainę ji gali būti naudojama įvairiuose salotų padažuose, ypač vinaigretėse. Jo skonis puikiai tinka citrusiniams vaisiams, avietėms ir kitiems natūraliai saldiems patiekalams. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip alyvuogių aliejaus pakeitimas pesto – jis lengvai sugeria aštrų baziliko skonį.

Masažinė terapija

Lazdyno aliejus gali būti naudojamas sutepti odą masažo terapijos metu. Pasak “Eco Planet” svetainės, nes jis lengvai įsiskverbia į odos audinį, jis padeda išlaikyti odą minkštą ir elastingą. Sumaišius, jis susigeria aromatų iš eterinių aliejų, pridedant prie savo vertės masažo aliejaus. Masažo recipientas gauna ir odos minkštinančias lazdyno riešutų aliejaus privalumus ir raminančią naudą iš eterinių aliejų.

Namų odos kremai

Jūs galite naudoti lazdyno riešutų aliejų kaip odos kremų ir losjonų pagrindą, pažymi “Natural Beauty” svetainę. Jis gali būti naudojamas kaip natūralių naminių randų kremų ingredientas. Šis aliejus apsaugo nuo sugadinimo, todėl jūs galite išlaikyti namus odos kremas ilgiau. Lazduogių riešutų aliejus yra daug vitamino E ir būtinų riebiųjų rūgščių. Vitaminas E gali padėti sumažinti rando audinio atsiradimą.

Riebiai odai pašalinti

Be kitų odos naudojimo, lazdyno riešutų aliejus gali padėti riebiai odai. Pasak “Eco Planet” svetainės, tai yra lengvas sutraukiantis, kuris gali padėti sugriežtinti poras ir reguliuoti aliejų išsiskyrimą iš odos liaukų. Lazdyno aliejus gali būti dedamas į muilus, plaukų produktus, vonios aliejus ir losjonus, kad padėtų kontroliuoti aliejaus perteklių.