Įdomūs tinklinio žaidimo žaidimai vaikams

Apžvalga

Jūs galite paskatinti sveiką gyvenimo būdą įdomiais tinklinio žaidimais, kuriuos vaikai gali žaisti fizinio lavinimo pamokose, žaidimų aikštelėje ar savo kieme. Pritaikykite žaidimą, kad jis atitiktų jaunesnių vaikų įgūdžius, arba tiesiog paverskite žaidimą įdomia nekonkurencine veikla, skatinančia fizinį pasirengimą.

Antklodžių tinklinis

Šis žaidimas padės jūsų jaunam tinklinio žaidėjui išmokti dirbti komandoje. Atskirkite vaikus į keturias komandas ir kiekvienai komandai suteiksite antklodę. Padėkite dvi komandas priešais tinklinio tinkle esančias puses, laikydami antklodę su vienu žaidėju kiekviename antklodo kampe. Tinkleliui suteikiama vienai komandai, paliekant kamuolį perteikiančios komandos antklodės viduryje. Komanda turi nuleisti antklodę ir greitai ją pakelti, kad išmesti kamuolį į orą naudodamas tik antklodę. Rutulys turi pereiti per tinklą, kur priešinga komanda turi sugauti tinklinį su antklodė ir išmesti kamuolį atgal į aptarnaujančią komandą tik naudodamas antklodę.

Tinklinio relė

Atskirkite vaikus į linijas su trimis ar keturiais vaikais kiekvienoje eilutėje. Turėkite dvi eilutes tarpusavyje tarpusavyje ir padėkite tinklinį pirmam vaikui vienoje iš dviejų eilučių. Pirmasis žaidėjas su kamuoliu eina pirmyn, truputį supilkite kamuolį į orą, susilenkdamas rankas kartu su nykščiais šalia kito, nukreipdamas į viršų ir naudodamas riešus, kad švelniai atliktumėte tinklinio kamuolio smūgį. Tikslas – naudoti kelis kontroliuojamus smūgius, kad keliauti iš vienos linijos į kitą be lašėjimo. Kai žaidėjas pasiekia priešingą liniją, ji pakelia kamuolį į kitą žaidėją linijoje ir prisijungia prie priešingos linijos pabaigos.

Meteorite Ball

Padalinkite vaikus į dvi lygias komandas su viena komanda kiekvienoje tinklelio tinklo pusėje ir kiekvienam vaikui suteikiame paplūdimio kamuolį. Kai duodate signalą, kad žaidimas prasidėtų, kiekvienas vaikas nukreipia kamuolį į tinklą kitoje komandoje. Kai kamuolys kerta tinklą iš kitos komandos, vaikai gali įveikti kamuolį grįžtant per tinklą arba pasiimti kamuolį ir išmesti kamuolį. Pasibaigus nustatytam laikui, signalu nurodykite žaidimo pabaigą ir skaičiuokite, kiek paplūdimio kamuolių yra kiekvienoje tinklo pusėje. Pergalė su kuo mažiau kamuolių.