Įdomus futbolo komandos treniruotės

Apžvalga

Kaip futbolo treneris, jūsų darbas yra išmokyti savo žaidėjus subtilias žaidimo strategijas, tinkamą techniką ir padėti jiems tobulinti savo įgūdžius. Vienas iš daugelio iššūkių – išlaikyti savo žaidėjų motyvaciją ir dalyvavimą praktikoje. Kas gali padėti, galite paleisti įvairius įdomius, grupinius treniruotes. Norėdami kuo geriau išnaudoti žaidėjus, suskirstykite praktiką į dvi dalis. Pirmąjį pusmetį paleiskite keletą didelės energijos, specifinių įgūdžių, skirtų komandos treniruotėms. Per antrąjį pusmetį, jei kartais sustojote, žaidžiate savo žaidėjus, ir parodykite, kaip šie grąžtai būtų taikomi tam tikroms situacijoms.

Bounce į priekį

Pasak “SoftballPerformance.com”, įpjauti ne tik futbolą, bet ir kitą daiktą, yra įdomus būdas praktiškai keisti situaciją, kai dirbate su meškuotojais. Priešinio gręžimo bounce leidžia dviem žaidėjams dirbti dėl jų smūgio laiko. Vienas žaidėjas yra paskirtas hitter, o kitas – bouncer. Hiteris nulenkiasi namuose, taip pat kaip ir paprastai žaidime. Bouncer stovi apie tris pėdas priekyje ir šešias pėdas vienoje pusėje Hitter. Bouncer tada atsitraukia teniso kamuoliuką link Hitter. Viršininkas turi leisti rutuliui atsilošti priešais plokštę, kol jis pasisuks prie kamuoliuko.

Dviejų balų gręžtuvas

Su šiuo treniruokliu jūsų žaidėjai gali pagerinti savo greitį kaip tešlą ir išmokti pataikyti kamuolį į įvairias lauko dalis. Prieš pradėdami gręžtuvą, kiekvieną žaidėją reikia sušilti patraukdami mažiausiai 10 aikštelių narve. Sėjamosios metu tešla stovi tešlos dėžėje, kol stovi šone. Vienu metu nuleiskite du kamuoliukus, kurių kiekviena yra skirtinga spalva. Iškelkite spalvą ir tešlą turi nukristi į atitinkamą rutulį. Tai pagerina sprendimų priėmimo, “rankų ir akių” koordinavimą ir bendrą greitį. Turėkite kiekvieną tešlą apie 15 sūpuoklių.

Infield Hustle

Kad jūsų komanda judėtų su užpuolimo grumme, pagerės jų mesti ir lauko įgūdžiai. Pirma, atskirkite savo žaidėjus į keturias grupes ir išdėstykite juos kiekvienoje bazėje ir trumpesnę poziciją. Rezultatas į žemę rutulį į trečiojo pagrindo grotuvą ir jis turi kuo tiksliau išmesti kamuolį pirmajam žaidėjui. Po to, kai ji išmeta kamuolį, ją paleiskite į treniruoklių liniją. Iškart pataikę kamuolį į trečiąją bazę, nukreipkite kitą žaidėją prieš liniją trumpu viršu ir trečią kamuolį prie grotuvo prieš antrąją bazinę liniją. Ar šie žaidėjai tiksliai mesti kamuolį į pirmąją bazę ir pereiti prie linijos, esančios kairėje. Po to, kai žaidėjas pirmojoje bazėje perėmė kamuolį iš žaidėjo antrajame kampe, pirmą kartą iškėlė kamuolį į žaidėją. Žaidėjai pašalinami, kai jie padarė tris metimo ar lauko klaidas.