Harley pasternak: geriausia. Maistas. Kada nors!

Kodėl Harley Pasternakas myli smoothies

Kūno pasitikėjimas yra svarbus Pasternakui, kuris vis dar prisimena savo kupinančias dienas.

Pasternako receptas “Apple Pie Smoothie”

“Aš buvau vaikas, kuris turėjo šiek tiek papildomo šlamšto – visur – tada mano mama priėmė mane į kepimo pamokas ir priėmė mane trenerį YMCA 13 metų, kai aš pradėjau svorio treniruotes”.

“Apple Pie Smoothie” maistinės vertės skatinimas

Siekdamas sėkmės, Pasternakas atitiko jo mitybą savo raumenų kūrimo tikslams.

“Aš suvartojau didžiulę baltymų kiekį – tai buvo prieš tai, kai galėtumėte nusipirkti kiaušinių baltymus”, – sakė P.Pasternakas. “Aš pabudauu ryte ir turiu dešimtį kiaušinių ir atskirk trynius”.

Pasternakas, kuris yra 5 pėdos ir 10 colių aukščio, sako, kad pasiekė 240 svarų. “Tuo metu mano tikslas buvo kitoks, ir aš pasiekiau kūno sudėjimą, kuris moterims nebuvo estetiškai patrauklus tiek pat, kiek mano vyriškos lyderystės komandos”, – sakė jis. Tik tada, kai mergaitė pasakė “Eww!”, Jis nusprendė dar kartą pakeisti savo gyvenimą. Tuo metu jis pakeitė savo mokymo tikslą nuo daugybės iki traumų prevencijos.

Dabar, esant 215 svarų stereotipai, Pasternakas valgo savo techninės priežiūros mokymo planą, pasirenka maistą gaminti maišytuve, o ne kepti ant grotelių, virti ar brakšti.

Kai maistas yra gaminamas maišytuve, peiliai šerdina ląstelių sienas taip, kad jas apibūdina visi vitaminai ir maistinės medžiagos, ir jas lengviau panaudoti, pasakoja Pasternakas, turintis mokslo laipsnį fizinio pratimo fiziologijos ir mitybos Toronto universiteto mokslai. “Daugelis žalių salotų maistinių medžiagų eina per jus be jūsų kūno”, – sakė Pasternakas.

Pasmakis sako, kad tai yra greitas, skanus, sveikas maistas, kuris taip pat yra įvairus. Po jų treniruotės su “Pasternak”, superžvaigždės Lady Gaga ir Rihanna mėgsta skonį kaip energingą užkandį. Keletą rytų per savaitę “Pasternak” užkandžia pusryčius – praleidžia kalorijų pakrautus latte ir populiarias kavos namus. “Per 60 sekundžių galiu tai padaryti”, – sakė jis. – Neuždegsiu, nėra nešvarių keptuvų, ir galiu tai nuvažiuoti “.

Pasternakas pirmą kartą sukūrė jo obuolių pyrago skutimosi receptą “Revolution” rinkinyje, kurį jis surengė 2012 m. Pavasarį “ABC”. Jis bandė receptą, užtikrinant, kad kiekvienas skutimosi buvo optimalus makroelementų ir skonio.

Kanados gimtoji sako, kad receptas iš tiesų jam primena namus.

“Aštuonių ir cinamono derinys mane laimingas”, – pasakojo Pasternakas. “Tai labai raminantis skonis ir aromatas.”

INGRIDIENTAI

7 žaliaviniai migdolai, sveiki arba kapoti

1 raudona obuolė, nulupama, šerdeta ir kapota

1 bananas, užšaldytas ir supjaustytas gabalais

1/2 puodelio be riebalų graikų jogurto

3/4 puodelio be riebalų pieno

3/4 šaukštelio malto cinamono

NURODYMAI

1. Maišytuve arba maisto perdirbėju sumaišykite migdolus, kol jie bus gerai sumalti. (Jei jūsų maišiklis nėra pakankamai galingas, kad sumalktų migdolus, galite nusipirkti susmulkintus migdolus arba net migdolų rupinius.)

2. Įpilkite obuolių, bananų, jogurto, pieno ir cinamono.

3. Sumaišykite iki pageidaujamo nuoseklumo.

“” Harley “skonio mišinys turi pusiausvyrą sveikų riebalų iš migdolų, baltymų iš graikų jogurto ir energiją tiekiančių angliavandenių iš vaisių”, – sakė Torabono sporto medicinos klinikos sporto klubo maisto trenerė Tzabia Siegel. “Cinamonas yra geras cukraus kiekio kraujyje stabilizatorius ir antioksidantas.”

Seigelis, autorius “Peršokti iš dietos bėgimo tako: 12 savaičių jūsų kelyje į visišką svorio kritimą”, rekomenduoja patobulinimus, kurie gali padaryti “Pasternak” skonį net sveikesnę.

“Jei graikų jogurtuose yra 15 gramų baltymų, – sakė ji, – pažymėdama, kad daugeliui žmonių pusryčių metu reikia 20-40 gramų baltymų,” eikite į priekį ir įpilkite 15 gramų veganų baltymų arba išrūgų izoliato baltymų miltelių. Vienas iš baltymų dalykų yra stimuliuoti hormono gliukagoną, kuris stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje ir susitraukia riebalų ląsteles. ”

Pasak Seigelio, didinant baltymų kiekį gali padidėti svorio kritimas ir geresnis svorio valdymas.

“Harley taip pat galėtų padidinti Omega-3 riebalų ir skaidulų kiekį, pridedant į lino ar chia sėklų šaukštą”, – sakė ji. Omega-3 yra pagrindinis riebalas, reikalingas hormonui, smegenims, sąnariui, priešuždegimams ir širdies funkcijai.