Gvazdenies arbatos sveikatai nauda

Apžvalga

Hawthorn, taip pat žinomas kaip “gėlė”, yra tankus, erškėtis krūmas, susijęs su rožių šeima, kuri auga vietovėse su drėgnu klimatu visame pasaulyje. Hawthorn arbata yra plačiai žinoma dėl savo vaistų naudojimo ir visų pirma dėl jos širdies ir kraujagyslių. Aktyvūs junginiai yra gaunami iš lapų, gėlių ir vaisių, kurie turi nemalonų kvapą ir šiek tiek kartokų skonį. Pasak AltMD.com, daugelis kultūrų per visą istoriją pripažino gudobelės širdies gijimo savybes, įskaitant senovės graikus ir vietinius amerikiečius. Prieš pradėdami vartoti gudobelės arbatą vaistą, turite kreiptis į gydytoją.

Širdies ir kraujagyslių sveikata

Hawthorn arbata paprastai vartojama širdies ir kraujagyslių sutrikimų gydymui ir prevencijai. Manoma, kad veikimo mechanizmas yra gudobelės antioksidantas, kuris sukelia sklandų raumenų skilimą širdyje ir kraujagyslėse, mažinant jų atsparumą ir didinant kraujo tekėjimą. Širdies ir kraujagyslių indų atidarymas gali sukelti šias širdies ligas: angina, aterosklerozė, stazinis širdies nepakankamumas ir hipertenzija. Be to, vartojanti gudobelės arbata gali padidinti savo širdies susitraukimų jėgą ir dažnį, teigia svetainė AltMD.com.

Nerimas

Hawthorn arbata taip pat naudinga nerimo gydymui. Pagrindiniai nerimo simptomai, kuriuos gudobeliai veiksmingai gydo, yra krūtinės skausmas ir širdies plakimas. AltMD.com paaiškina, kad gudobeliui gali būti tas pats nerimo sutrikimo mechanizmas kaip ir širdies ligoms, dėl ko sumažėja kraujo tėkmės atsparumas jūsų organizme, taip sumažėja kraujo spaudimas ir įtampa.

Paruošimas ir dozavimo rekomendacijos

Paruošti gudobelės arbatą, užpilkite 1 šaukštą džiovintų uogų 2 puodeliais vandens 10-15 minučių. Galite gerti arbatą iki trijų kartų per dieną. Laikykite bet kokią per didelę arbatėlę sandariai uždarytoje talpyklėje su 1 šaukštu citrinos sulčių pridėkite, kad išsaugotumėte aktyvias sudedamąsias dalis. Pasak HerbCompanion.com, nenaudokite gudobelės arbatos kaip gydymo kartu su kraujospūdį mažinančiais medikamentais be medicininės priežiūros, nes tai gali pagerinti šių vaistų efektyvumą.