Gerus riebalų deginimo pratimus namuose

Apžvalga

Namuose esančiame kampe nereikia daugybe treniruokliu, dviračiu ar elipsiniu treniruokliu, kad galėtumėte namuose intensyviai paruošti riebalų deginimą. Viskas, ko jums reikia, yra kryžių trenerių ar bėgimo batų pora ir detalus planas. Planuojant savo treniruotes anksčiau laiko, jūs galite pereiti nuo fizinio krūvio iki fizinio krūvio be sustojimo, todėl jūsų širdies susitraukimų dažnis padidėja ir jūsų vidaus krosnyje deginama riebalai. Norint išvengti sužalojimų treniruočių metu, Amerikos medicinos koledžas, rekomenduojantis 1998 m. Birželio mėn. “Medicina ir mokslas sportuojant ir sportuojant”, pradeda ir baigiasi sušilimo ar atvėsinimo ir viso kūno ištempimo.

Aukšti keliai

Jūsų organizmas nudegina riebalus, kai sukuriate energijos trūkumą intensyviai veikdamas. Kuo intensyvesnė veikla, tuo daugiau energijos – kalorijų pavidalu – sudeginama, ir galiausiai daugiau riebalų sudeginama. Norėdami pradėti savo riebalinio deginimo treniruotę, atlikite aukšto kelio fizinį krūvį, stovėdami kojomis, plečiant pečių plotį ir šokdami iš kiekvienos pėdos, greitu keliu į priešingą kelį įkiškite į krūtinę. Kad judėjimas taptų dar sudėtingesnis, su kiekviena ranka sukite kumštį ir pasiekite jį kojoje, kai jis pasirodys, paliesdami savo kumščius kartu. Nors iš pradžių tai gali būti iššūkis, atlikite dar 50 kartų.

Forward Kick & Punch

Amerikos vyrų sporto taryba rekomenduoja įtraukti treniruotes į treniruotes, kad galėtumėte gauti labiausiai naudingų riebalų deginimo būdų. Intervalo treniruotės apima intensyvaus fizinio krūvio treniruotes, pasibaisėtinus vidutinio intensyvumo pratimais, tokiais kaip priekinis smūgis ir smūgis. Norėdami atlikti šį judėjimą, stovėkite su kojomis pečių pločio. Tada užmaukite vieną koją į priekį maždaug per juosmenį ir perforuokite su priešinga ranka. Kartokite kitoje pusėje. Turėtumėte atlikti 20 kartų.

Alpinistai

Kalnų alpinistrai padeda tonizuoti skrandį ir kojas ir išlaikyti jūsų širdies ritmą. Didelė širdies susitraukimų dažnis lygus riebalų deginimui. Kad jūsų širdis būtų siurbiama, įeikite į “push-up” poziciją ir šokinėkite vieną koją į priekį, į rankas. Tada greitai pasukite pozicijas, šokdami, kad kojos atgal ir tuo pat metu atnešti priešingą koją į priekį. Atlikite 20 kartų.

Aštuonių skaičių kūno kūrėjai

Pasak specialios chirurgijos ligoninės, treniruotės, kurios užsiima daugiau raumenų grupių, suteikia daugiau sunkumų širdies ir kraujagyslių treniruotėse, taigi ir veiksmingesnį riebalų deginimo treniruotę. Aštuoni skaičiai kūno statybininkai įdarbina jūsų viršutinį kūną, apatinį kūną ir pilvo raumenis sudėtingam viso kūno pratimui, kuris raumenims kaupina riebalų deginimą. Iš nuleistos kumštinės vietos pradėkite nuo kojų iki pečių pločio. Viename sprogiame judesyje pavasaris į viršų, pasiekdamas ginklus virš galvos. Žemė abiejose kojose ir rankos ant grindų, šokinėja savo kojas atgal, kad jūsų kūnas būtų išsikišusioje padėtyje. Tuo pačiu metu peršokite iš abiejų pėdų į šonus, išplėsdami savo poziciją. Tada šokinėkite juos kartu ir atlikite “push-up”. Norėdami baigti, šokinėkite kojas į rankas, stovėkite ir pakartokite. Atlikite 15 pasikartojimų.