“FIFA” futbolo taisyklės rankiniam žaidimui

Apžvalga

Rankinio ritmo tema yra dažnai ginčytina futbolo taisyklių sąranka, kuri, atrodo, beveik kiekvieną savaitę yra susijusi su kokiu nors prieštaringu incidentu. FIFA, pasaulio futbolo valdymo organizacija, savo taisyklėse nerekomenduoja termino “rankinis”. Tačiau FIFA turi taisykles, susijusias su žaidėjo rungtynių rezultatais per rungtynes ​​ir įvairiais šio veiksmo padariniais tiek žaidėjui, tiek rungtynių atnaujinimui.

Apibrėžimas

Rankinis žaidėjas įvyksta, jei kuris nors žaidėjas, išskyrus komandos viktoriną savo bausmės srityje, sąmoningai rankena kamuolį, kai žaidžia. Rutulį galima tvarkyti bet kuria rankos dalimi, nuo žaidėjo pirštų galų iki peties.

Įspūdingas nusikaltimas

Rankinis turėtų būti geltonos kortelės atsargumas, jei žaidėjas valdo kamuolį, kad sąmoningai užkirstų kelią priešininkui gauti kamuolį. Susijęs paleidimas iš naujo turėtų būti tiesioginis laisvas smūgis iš tos vietos, kurioje pažeidimas buvo padarytas nepažeidžiančiai pusėje. Jei tai įvyksta baudos aikštelėje, turėtų būti paskirta nuobauda.

Siuntimas išjungtas

Rankinis tampa nusikaltimo perdavimu, kai žaidėjas nusprendžia, kad jis tvarkė kamuolį, kad būtų užkirstas kelias tiesioginei taškų skaičiavimo galimybei, pvz., Smūgiui tuščiam tikslui, arba būtų užkirstas kelias žingsniui, kuris galėjo sukelti tiesioginę taškų galimybę, pavyzdžiui, Separator Pažeidėjui turėtų būti suteikta tiesioginė raudona kortelė ir tiesioginis laisvas smūgis iš pažeidimo vietos. Jei tai įvyksta baudos aikštelėje, turėtų būti paskirta nuobauda.

Nepaskirstomas

Rankinis netaikomas, jei žaidėjas nusprendžia netyčia tvarkyti kamuolį. Tai reiškia žaidėją, kuris bando apsisaugoti nuo sužalojimo, pavyzdžiui, padėdamas rankas priešais veidą ir tada nukreipdamas kamuolį, arba žaidėjas, kuris smūgiuotas ant rutulio, nesulenkdamas kamuolį ir be Sugebėti perkelti iš kelio. Pavyzdys gali būti smūgio smūgis, kuris nukreipė gynėjo ranką ties taškais. Tačiau, jei žaidėjo ranka yra nenatūralioje padėtyje, pavyzdžiui, ištempta ar virš jų galvos, tada netinkamas žaidimas turi būti apdovanotas netyčia arba ne.