Eteriniai aliejai vyrams

Apžvalga

Eteriniai aliejai ir aromaterapija dažnai laikomi moters sritimi, nes apskritai moterims yra kvapiųjų muilo ir losjonų paplitimas. Bet žmonės gali prarasti svarbią naudą iš tam tikrų eterinių aliejų, kurie yra labiau vyriški kvapo ir nukreipti į konkrečius žmogaus poreikius. Pasirinkdami tinkamus eterinius aliejus vyrams, galite gauti geresnį masažą, rasti būdą atsipalaiduoti ir net padaryti savo namuose kvapą patrauklesnį.

Šilta smarta Davana

“Davana” yra šilta kvepiantis eterinis aliejus, turintis pažymėtų kedro, vanilės ir miško kvapų. Tai idealus nerimas ir stresas. Jei kanceliarijoje būdavo labai drąsios dienos, įdėkit vandens puodą ir į vandenį pridėti keletą lašų davanos. Kvapas prasiskverbs tavo namuose ir paliks jus jaustis labiau atsipalaidavęs.

Muskusinis salotos medis

Sandalwood, eterinis aliejus su miško ir muskuso kvapais, skatina laimę ir idealiai tinka sausai odai. Kitą kartą, kai gausite masažą, paprašykite, kad jūsų masažuotojo losjonas ar aliejus būtų sumuštas su sandalu. Tai padės aliejui geriau įsisavinti į odą ir leis jums kovoti su depresijos jausmais.

Peru balzamas

Pasak “AromaWeb”, jei jūs kenčia nuo peršalimo, gerklės skausmo ar perkrovos, Peru balzamo žemiškas ir šiek tiek balzamiko kvapas gali padėti palengvinti šaltus simptomus be vaistų. Pasukite savo dušo kubilą ir sukite rankeną, kad vanduo būtų kuo karštesnis. Įjunkite kanalizaciją ir pridėkite keletą lašų Peru balzamo. Garas cirkuliuoja aplink kambarį. Žiūrėk į vonios kambarį ir kvėpuoti, kad jūsų šalčio simptomai pablogėtų.

Žemaitiška Kanuka

“Kanuka” gali kvapas šiek tiek labiau žemiškas nei kitų eterinių aliejų dėl žolelių aromato, tačiau tai yra tai, ką kanuka gali padaryti jūsų odai ir kūnui, todėl verta turėti rankas. Keli lašai, sumaišyti su mineraliniu aliejumi, gali padėti išgydyti spuogus, ir jūs galite jį sumaišyti su saldžiųjų migdolų aliejumi ir įdėti į vaisto kapsulę, kad galėtumėte naudoti sportininko pėdą, šaltus opos ir net riebią odą. Tai taip pat galingas mikrobų, todėl idealiai tinka žaizdų priežiūrai.

Cedarwood, pavadintas dėl medžio, kad jis kvepia, yra esminis aliejus, kuris vilioja lauke. Iš kyšančių kvapo, panašaus į mišką po lietaus, naudojamas kedrų medis, kaip atsipalaiduoti su masažu. Jei turite pageidaujamą partnerį, ją sumaišykite su kedro mediena su nesulaikoma losjonu ir patrinkite ją ant nugaros, kad nuramintumėte skausmingus raumenis.

Atpalaiduojantis Cedarwood