Emociniai simptomai per trečią nėštumo trimestrą

Nerimas ir baimė

Trečias nėštumo trimestras trunka nuo 28 sav. Iki gimdymo. Per šį laiką kūdikis auga ir kaupiasi greitai. Pastaraisiais nėštumo mėnesiais atsiranda daug fizinės ir emocinės patirties. Emociniai simptomai gali skirtis tarp moterų ir gali skirtis nuo ankstesnio nėštumo.

Jaudulys

Kai pristatymas baigiasi, gali padidėti baimė dėl gimdymo. Galite kelti nerimą, jei darbas pakenks, kiek jis tęsis ir jei galėsite valdyti per pristatymą. Tiems, kurie laukia c-sekcijos, yra tam tikros baimės, susijusios su pačia operacija, dažnos postoperacinės komplikacijos, skausmo valdymas ir atkūrimo laikas. Manoma, kad epidurinė ar stuburo anestezija gali sukelti daug moterų nerimą. Šios baimės ir mintys yra visiškai normalios. Jei dar to nepadarėte, galbūt norėsite paimti gimdymo klases, siūlo Mayo klinika. Jie galės toliau jus išmokyti apie bendrus gimdymo klausimus ir rūpesčius. Jei pastebėsite, kad jūsų baimė yra per didelė arba pertraukia kasdienes užduotis, kreipkitės į savo akušerį. Jie yra pasirūpinti savo fiziniais ir emociniais poreikiais.

Nerimas ir nusivylimas

Jautrumas yra bendra emocija, jaučiama per trečią nėštumo trimestrą. Esate malonu susipažinti su savo nauja kūdikiu ir tapti motina. Per šį laiką jūs galite būti pasiruošę medelynui, skalbti drabužius ir drabužius, taip pat paruošti brolius ir seseris atvykstantiems. Tai yra jūsų šeimos jaudulys ir džiaugsmas, kai laukiate naujo kūdikio.

Daugelis moterų kenčia nuo nerimo per trečiąjį nėštumo trimestrą. Pasak Mayo klinikos, galite jaustis nerimas ir priblokštas, ypač jei tai yra jūsų pirmasis kūdikis. Jūs taip pat galite pradėti jaustis nusivylė dėl visiško nėštumo diskomforto. Norėdami sušvelninti nerimą, pabandykite rašyti žurnale, atlikite švelnius pratimus ar medituodami. Galbūt galėsite sumažinti nusivylimą, kai darysite laiko, kol pasirinksite kūdikį, pvz., Įsigyjate daiktų ar dekoruokite darželį.