Alopecijos eteriniai aliejai

Apžvalga

Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, alopecija yra plaukų praradimas, ir ši būklė gali atsirasti dėl daugelio įvairių priežasčių, įskaitant pažeistus plaukų folikulus ir grybelines infekcijas. Plaukų slinkimas gali sukelti nerimą ir depresiją bet kuriam alopecijos sutrikimui. Merilendo universiteto medicinos centras praneša, kad eteriniai aliejai gali būti veiksmingai gydomi alopecija per terapinį masažą, kuris gali padėti pagerinti pilvo pečių apytaką.

Rozmarinas

Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, rozmarino aliejus tradiciškai naudojamas plaukų augimui skatinti. Kiekvieną dieną masažuojant galvos odą esminiu aliejaus rozmarinu galima pagerinti plaukų slinkimą ir paskatinti prarastų plaukų augimą. Be to, rozmarinas laikomas puikiu priešgrybeliniu gydymu grybelinėms infekcijoms, kurios gali sukelti alopeciją. Tačiau, pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, galvos masė gali būti masažuojama keletą mėnesių, kol nematysite naudos.

Levanda

Levandų aliejus turi antiseptines savybes ir padeda pagerinti kraujotaką. Tai gali padėti asmeniui, kuris dėl plaukų paplitimo ar infekuotų plaukų folikulų dėl bakterijų praranda plaukus. Pasak Nacionalinio papildomos ir alternatyvios medicinos centro, levandų eterinis aliejus gali būti derinamas su kitais aliejais, tokiais kaip čiobrelis ir kedras, kad būtų lengviau gydyti alopeciją. Masažuojant galvos odą per naktį ir leisdamas sėdėti naktį, tai yra puikus plaukų slinkimo gydymas. Tačiau, jei jūs naudojate šį gydymą, gali praeiti kelios savaitės.

Cedarwood

Cedarwood yra žemiškas kvapas, bet taip pat turi savybių, kurios padeda pagerinti limfos funkciją ir gali padėti skatinti plaukų augimą. Truputį sumaišant eterinį aliejų ant galvos odos ir paliekant jį per naktį, gali pakakti, kad stimuliuotų plaukų augimą asmeniui, kuris kenčia nuo alopecijos. Jei kedro medienos kvapas yra pernelyg žemiškas jūsų skoniui, aliejus gali būti maišomas su kitais aliejais, tokiais kaip levanda ar čiobreliai, jie taip pat padeda alopecijai gydyti. Tačiau gali tekti pakartoti šį procesą keletą mėnesių, kol pamatysite naudą.